איך בוחרים חברת ביטוח?

ישנן חברות ביטוח רבות ברחבי השוק שמתחרות על הכיס שלנו. אלה מציגות את עצמן באמצעות פרסומות שמועלות מידי יום למדיות שונות: טלוויזיה, אינטרנט ורדיו. מי שמכירים בתחום מקרוב יודעים שעליהם להתעלם מהפרסומים שעשויים להראות רק את התמונה החלקית. יצאנו לבדוק את הנושא מקרוב וחזרנו עם פתרון מושלם. הישארו כאן ותגלו את נוסחת הקסם שלנו שתאפשר לבחור בחברת הביטוח הטובה ביותר.

 

קודם כל – מבצעים גלישה אקראית

השלב המקדים שתצטרכו ליישם מצריך מעבר (אקראי) בין אתרי אינטרנט של חברות ביטוח שונות. שכן, כך יתאפשר לכם לבחון את 2 הפרמטרים הבאים:

  1. נוחות גלישה: חברות ביטוח נחשבות מחזיקות באתרים ידידותיים למשתמש. אם לא די בכך, הן גם מאפשרות לגולשים לבצע פעולות שונות דרך האפליקציה. חשוב לבדוק את הפרמטר הזה לעומק, משום הוא עשוי לשמש אתכם בהמשך הדרך. כידוע, חברות מתקדמות מבחינה טכנולוגית, יאפשרו להתנהל מולם בקלות ובנוחות
  2. זמינות: יש חברות ביטוח שמציעות זמינות לאורך כל היממה. אלה יעניקו לכם שירות באמצעות שיחת טלפון עם נציג או בהתכתבות. חשוב לבדוק את הפרמטר הזה בעת הגלישה באתרים, כדי שתוכלו לבחור בסופו של דבר באתר שמציע את שירות חיוני זה

 

קוראים חוות דעת

אי אפשר לעסוק בבחירה נכונה של חברת ביטוח מבלי להתעכב לרגע על חוות דעת. שכן, זה ידוע שיש חברות שמעניקות שירות טוב, בעוד אחרות רק מסבכות את העניינים וגורמות ללקוחותיהן לכאב ראש ממושך. נמליץ בהזדמנות זו להכיר בפלטפורמות השונות שמרכזות חוות דעת אמינות בנושא:

  • רשתות חברתיות: קבוצות פייסבוק, דפים עסקיים של חברות הביטוח
  • לשונית הביקורות של גוגל: מאפשרת לקרוא חוות דעת ולראות את הדירוג שניתן להן (בין 1 ל – 5)

משוחחים עם יודעי דבר

ישנה חשיבות גבוהה בקריאת חוות דעת שנכתבו ברחבי הרשת, אך זה לא מספיק. לכן, נמליץ לפתוח בשיחות על חברות הביטוח בעת פגישה עם חברים, שכנים, קרובי משפחה או כל גורם אחר שאתם סומכים עליו. שכן, אלה יוכלו לציין בפניכם את חוות דעתם העדכנית מחברת הביטוח שלהם. יישום של טיפ זה יאפשר לגלות על קיומם של קשיים בהגשת תביעה במידה והיו כאלה.

 

בודקים את זמינות הביטוח הדרוש לכם

יש סוגים שונים של ביטוחים שמוצעים מצד חברות הביטוח, למשל:

  • ביטוח דירה (תכולה + מבנה)
  • ביטוח נסיעות
  • ביטוח לרכב
  • ביטוח חיים ועוד

עליכם לפנות לחברת ביטוח מומלצת ולבדוק שזו מספקת את הביטוח הדרוש לכם. אחרת, תצטרכו ליישם את הטיפים מחדש, כדי שתוכלו להגיע לחברה המתאימה לכם מכל הבחינות.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לעשות ביטוח!

כל אדם שרוצה לרכוש ביטוח, צריך להכיר וליישם את 4 הטיפים שהוצגו במדריך זה. אלה יובילו לבחירה בחברת הביטוח האמינה והמומלצת ביותר.

תמונת ביטוח

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מהו ביטוח בניין
מהו ביטוח בניין

בעולם של היום, בו עלולות להתרחש תאונות ונזקים בלתי צפויים בכל עת, חשוב להגן על הרכוש וההשקעות שלכם. אחת הדרכים לשמור על עצמכם ועל הנכסים

קרא עוד »