איך יודעים איזה ביטוח לעשות?

ביטוח דירה, ביטוח טיולים וביטוח מקיף לרכב הם רק חלק קצר מתוך רשימה ארוכה של ביטוחים שיוצעו לכם מצד נציגי חברות הביטוח. שיחה עמם עלולה לגרום לתסכול, משום שאלה ימליצו לכם לבחור במספר רב של ביטוחים, מתוך אינטרס ולא בעקבות התאמה לצורך מסוים. מדריך זה עולה לאתר, כדי להקל על המתלבטים בנושא. הישארו כאן ותגלו את הדרכים שיובילו לבחירה בביטוח שאתם באמת צריכים.

 

הקדמה – תכירו במונחים בסיסיים

לא ניתן לעסוק בבחירה נכונה בביטוח, מבלי להציג את 3 המונחים שיוצגו בפניכם בהמשך הדרך. שכן, אלה יאפשרו לכם להבין את התחום באופן בסיסי:

  1. פוליסת ביטוח: מדובר בחוזה שיועבר אליכם מטעם חברת הביטוח. עליכם לקרוא אותו לעומק, משום שהוא מפרט אודות הדברים הבאים:

– סוגי הביטוחים שרכשתם

– גובה התשלום

– תוקף הביטוח

– תנאי הביטוח

– גובה הפיצויים ועוד

  1. תקופת הכשרה: הכוונה לתקופה שמתחילה מהרגע שבו רכשתם את הפוליסה ועד המועד שבו הביטוח נכנס לתוקף. בחלק מהמקרים מדובר בתקופה שאורכת כ – 3 חודשים
  2. תקופת המתנה: מדובר בפרק הזמן שמתרחש מהרגע שבו קרה האירוע הביטוחי ועד המועד שבו תקבלו את הפיצוי בגינו

מבוא

תבדקו את האופציות הקיימות בשוק

כידוע, אתם צריכים להיות בטוחים בכך שבחרתם את הביטוח המתאים עבורכם מבין ההיצע הרחב. תצטרכו לגלוש לאתר הבא אם תרצו לבחור נכון ומהר: https://www.hommie.co.il. שכן, זה מרכז את כל הביטוחים הקיימים. אם לא די בכך, תוכלו גם לקבל הצעות מחיר מצד חברות ביטוח שונות ולשוחח עם נציג אנושי ומקצועי.

 

תשאלו את עצמכם – האם יש חובה לעשות את הביטוח?

דרך נוספת שתאפשר לכם לבחור בביטוח הנכון מצריכה בירור אודות השאלה שהוצגה בכותרת שלעיל. זו תאפשר לכם לבחור בביטוח שאתם באמת זקוקים לו. נסביר שיש מצבים מסוימים שמחייבים רכישה של ביטוח. מדובר לצורך הדוגמא בנהיגה על רכב וקבלת משכנתא מהבנק.

 

החלטתם לרכוש ביטוח? כדאי שתבקשו המלצות מראש

סביר להניח שבשלב זה הגעתם להחלטה בכל הנוגע לרכישת ביטוח כלשהו. זו העת להכיר בטיפ החשוב ביותר שיוביל לבחירה בפוליסה שתקנה לכם שקט נפשי. מדובר בפנייה לקולגות, חברים, שכנים או קרובי משפחה שתבעו את חברת הביטוח לאחרונה. אלה יוכלו להעיד על ההתנהלות שלה ולציין בפניכם אם זו עמדה בתנאי הפוליסה. נציין שניתן לבצע את ההליך תוך קיום שיחות פנים מול פנים או באמצעות קבלת מידע שנכתב לאחרונה ברחבי הרשת.

 

מילים אחרונות לסיכום

מגוון הביטוחים הרחב מוביל לא פעם לקושי בבחירה. בשלב זה אתם יודעים מה עליכם לעשות אם אתם מתלבטים ארוכות בנוגע לביטוח המתאים לכם ביותר. זו העת ליישם את הטיפים שהוצגו לעיל ולבחור בביטוח הנחוץ לכם. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את הבחירה הנכונה שתאפשר לכם לקבל פיצויים כספיים בעת הצורך.

ביטוח

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
תפיסת ביטוח
איך בוחרים חברת ביטוח?

ישנן חברות ביטוח רבות ברחבי השוק שמתחרות על הכיס שלנו. אלה מציגות את עצמן באמצעות פרסומות שמועלות מידי יום למדיות שונות: טלוויזיה, אינטרנט ורדיו. מי

קרא עוד »
מהו ביטוח בניין
מהו ביטוח בניין

בעולם של היום, בו עלולות להתרחש תאונות ונזקים בלתי צפויים בכל עת, חשוב להגן על הרכוש וההשקעות שלכם. אחת הדרכים לשמור על עצמכם ועל הנכסים

קרא עוד »