איך לעצב את המשרד בצורה פרודוקטיבית ומעוררת השראה?

עבודה ממושכת במשרד שמאופיין בקירות לבנים ועיצוב משעמם מובילה לא פעם לעייפות שגורמת לחוסר פרודוקטיביות בקרב העובדים. עובדה זו ידועה למומחים בתחום העיצוב שמכירים בטיפים שיובילו לשינוי מהותי בנושא.

נפגשנו עמם לכוס קפה וחזרנו עם האינפורמציה שתאפשר לכל אחד לעצב את המשרד בצורה מעוררת השראה שתגרום לעובדים לעבוד בפרודוקטיביות. הישארו כאן ותגלו במה מדובר? ומה עליכם לעשות כדי ליישם את הטיפים המקצועיים?

 

טיפ ראשון – תבצעו פריסה יעילה

משרדים חייבים להיות מאופיינים בארגון זורם של החלל, כזה שמאפשר תנועה יעילה וניצול של המשאבים הקיימים. לכן, אתם צריכים להתבונן במרחב הקיים ולבדוק אילו רהיטים חוסמים את המרחב. סביר להניח שתגלו לפחות 2 או 3 רהיטים שמצריכים העברה למקום אחר, כדי שניתן יהיה להקל על הגישה לציוד חיוני ולהעלות את הפרודוקטיביות של העובדים. שכן, זו כוללת גם אחסון הולם של פריטים שונים, כך שהעובדים יוכלו להמשיך בשגרת עבודה ממוקדת ונטולת הסחות דעת.

טיפ ראשון – תבצעו פריסה יעילה

טיפ שני – בחרו בעיצוב מתון, הפחיתו גירויים

בשלב זה אתם יודעים שמשרדים שעוצבו בקפידה, מאפשרים ליהנות ממרחב נעים. זו העת להציג בפניכם תרחיש נפוץ שקורה לא פעם במשרדים רבים. מדובר בתלייה של תמונות שהתקבלו במתנה מצד לקוחות או גורמים אחרים. אלה אינן תואמות לקו העיצוב הקיים והן עשויות לפגוע בנראות הכללית של המשרד. נמליץ להסיר את התמונות הללו ולבחור בתמונות חדשות. שימו לב, ניתן לגלוש לקטלוג מקוון שכולל תמונות השראה למשרד, כדי שתוכלו לבחור בעיצובים המתאימים ביותר.

 

טיפ שלישי – תוסיפו צמחיה

אנחת רווחה היא התגובה הנפוצה שרבים מאתנו מבצעים באופן אוטומטי, ברגע שאנחנו מגיעים למרחב שמכיל צמחייה מרובה. שכן, אנו נוטים להתחבר לטבע, במיוחד כשהוא מופיע בחללים סגורים. עובדות אלה מובילות אותנו לטיפ השלישי שיעורר השראה בקרב העובדים ויעלה את הפרודוקטיביות באופן ניכר. שכן, הצמחים מבצעים הליך פוטוסינתזה שמפחית את הלחץ ומנקה את האוויר.

 

טיפ רביעי – תפנקו את העובדים במזון ומשקאות

סביבת עבודה משרדית צריכה לכלול את הדברים הבסיסיים הבאים:

  • עמדת קפה
  • עמדת תה
  • שתייה קלה
  • מתוקים

זה הרי ידוע שישנן שעות שבהן העובדים חווים "ירידת סוכר". אלה עשויים להמשיך בעבודתם באופן איטי במיוחד, במידה ולא יהיו בנמצא משקאות חמים וממתקים. אנחנו כאן כדי לשנות את המצב ולציין בפניכם את העובדה החשובה הבאה: אספקת מזונות ומשקאות לעובדים שלכם תוביל לעלייה ניכרת בפרודוקטיביות. לכן, עליכם לשדרג את המטבח הקיים ולגלות את התוצאה במו עיניכם.

השורה התחתונה

כל אחד יכול לעצב את המשרד שלו באופן פרודוקטיבי ומעורר השראה. בשלב זה ברור לכם שתצטרכו ליישם את 4 הטיפים שהוצגו לעיל, כדי להגיע לתוצאה המיוחלת. בהזדמנות זו, נזמין אתכם להעביר את המידע הלאה, כדי לשפר את מקום עבודתם של עובדי משרדים אחרים.

איך לעצב את המשרד בצורה פרודוקטיבית ומעוררת השראה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
לעצב את הבית
טיפים לעיצוב פנים

לא כל אחד ניחן בכישרון עיצוב וזה עניין די ידוע. עובדה זו תפסה אותנו כשניסינו לעצב את חדר השינה, הסלון והמטבח בבית החדש שלנו. כשגילינו

קרא עוד »