איך לפרסם את האתר בצורה הנכונה בפייסבוק

בתקופה האחרונה אנו עדים ללא מעט מקרים שבהן חברות ובעלי עסקים קטנים מוצאים את עצמם מפרסמים את האתר שלהם באופן שגוי ברחבי הרשת. הדבר מוביל לא פעם לנפילה של העסק בעקבות בריחה של לקוחות קיימים. כדי שתוכלו להימנע ממצב עגום שכזה, יצאנו לבדוק איך אתם יכולים לפרסם את האתר שלכם על הצד הטוב ביותר בפייסבוק. הישארו אתנו ותגלו.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי לא כתבנו לבדנו. שכן, סייעו לנו כמה גורמים חיצוניים שעברו לצערנו, פרסום שגוי ברשת. לאחר שהם נכוו מהמצב המדובר, הם יצאו לבדוק את הדרך הנכונה והטובה ביותר עבור כל בעלי העסקים באשר הם ויש להם נוסחה מדויקת. כדי להגיע אל הגורמים הללו, היינו צריכים לכתוב פוסטים בקבוצות שונות ברחבי הפייסבוק. להפתעתנו, פנו אלינו לא פחות מ – 24 אנשי עסקים ומנהלי חברות שסייעו לנו בכתיבת המדריך. זו ההזדמנות להודות להם על הזמן שהקדישו לנו.

 

איך לפרסם את האתר בצורה נכונה בפייסבוק? שלב מספר 1

נאמר לנו שהשלב הראשון השלב החשוב ביותר – שלב ההחלטה. בשלב זה אתם צריכים להחליט שתעשו כל שביכולתכם כדי להגיע אל חברה מוסמכת שבקיאה בכל הנושא של בניית אתרים. שכן, אותם אנשי עסקים שנכוו ומצאו את עצמם עורכים פרסום בפייסבוק שפגע בעסק שלהם, עשו זאת לאחר שהם פנו באופן אקראי אל חברה מבלי לבדוק את הרקע שלה. אתם יכולים להימנע ממצב שכזה, אם רק תיישמו את שני השלבים הבאים.

 

איך לפרסם את האתר בצורה נכונה בפייסבוק? שלב מספר 2

בשלב זה אתם צריכים לערוך חיפוש ברחבי הרשת כדי שתגיעו אל חברה לבניית אתרים מומלצת. כדי שתוכלו למצוא אותה, אתם לא תצטרכו להשקיע יותר מידי זמן. עליכם פשוט לערוך חיפוש באחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • אינסטגרם

אתם יכולים לבחור כמובן את הפלטפורמה הנוחה לכם ביותר ואם יש צורך, תבחרו יותר מאחת כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון.

 

איך לפרסם את האתר בצורה נכונה בפייסבוק? שלב מספר 3

בשלב זה אתם צריכים לבחור את החברה שקיבלה את מרבית ההמלצות. אם למשל ערכתם חיפוש בגוגל, אתם בטח קראתם חוות דעת וראיתם שיש דירוג לכל חברה. כך שאם יש חברה מסוימת שקיבלה דירוג 2.2 מטעם הגולשים בזמן שאחרת קיבלה דירוג של מעל 4, אתם כבר יודעים את מי אתם צריכים לבחור (את זו שהדירוג שלה הגבוה ביותר). כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברה שתאפשר לכם לפרסם את האתר שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך שסייע לכם לבין איך לפרסם את האתר בצורה נכונה בפייסבוק. כעת, כשיש בידיכם את כל המידע בנושא, נותר לכם רק ליישם את השלבים ולהתחיל לפרסם.

רשת חברתית

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
למידה דיגיטלית
למידה דיגיטלית

עולם התעסוקה חווה שינויים משמעותיים ומהירים בשנים האחרונות. תרחיש זה מעלה התארגנות מחודשת בארגונים ועסקים שונים שכולל בין היתר ניהול ידע ארגוני, הכשרה מתאימה של

קרא עוד »
הלוואה דיגיטלית
4 שלבים לקבלת הלוואה דיגיטלית

בעידן הדיגיטלי, השירותים הפיננסיים הפכו נגישים יותר מאי פעם. עם כניסתה של הטכנולוגיה, קבלת הלוואה הפכה למהירה, נוחה וללא טרחה. הלוואות דיגיטליות, הידועות גם בתור

קרא עוד »
ארכיון דיגיטלי
4 יתרונות בארכיון דיגיטלי

עם התפתחות הטכנולוגיה, יותר ויותר אנשים פרטיים ובעלי עסקים מגלים את האפשרות להקים ארכיון דיגיטלי פרטי משלהם. מי מאיתנו לא נתקל ברצון "לנקות שולחן" ולהעיף

קרא עוד »
SEO
איפה אפשר ללמוד קידום אתרים?

בשנים האחרונות יש התעניינות רבה בלימודים שנוגעים למדיות השונות ולאינטרנט בפרט. שכן, הטכנולוגיה המתקדמת מובילה להתפתחות בתחומים הללו שמצריכים עובדים חדשים ומנוסים. כדי להקל על

קרא עוד »