איך תפנקו את ההורים שלכם עם מתנה מפתיעה

קנייה של מתנה היא דבר לא קל. מצד אחד לכולנו חשוב לקנות מתנה שימושית, כזו שמי שמקבל אותה ימצא מה לעשות איתה. מנגד, המתנה צריכה גם להיות מקורית ולהדגיש את העובדה שחשבנו רבות לפני שקנינו אותה. בקניית מתנה להורים האתגרים הללו הופכים להיות קשים עוד יותר. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לפנק את ההורים שלכם עם מתנה שהם לא ציפו לה.

 

מתנה להורים

בניגוד למתנה שאותה אנחנו קונים לחברים או לבני משפחה קרובי, בקנייה של מתנה להורים יש משהו קצת אחר. ההורים בדרך כלל לא צריכים את המתנות שלנו, ואת מה שהם צריכים הם יכולים להרשות לעצמכם לקנות בכוחות עצמם. בקניית מתנה להורים מה שחשוב זה להראות להם שהמתנה מבטאת את ההערכה שלנו כלפיהם, ואת זה נעשה על ידי מתנות שקשורות לעולמם.

 

סידור איכותי

המתנה הראשונה שעונה על ההגדרה הזו היא סידורים עם הקדשה. הסידור הוא הספר החשוב ביותר בחייו של יהודי, ואם אתם רוצים להפתיע את ההורים שלכם עם מתנה ייחודית אך כזו שיהיה להם בה שימוש יומיומי, סידור תפילה לדוד הוא רעיון נהדר לזה. בסידור ניתן למצוא את התפילות לכל יום, ויחד עם ההקדשה שתהיה מוטבעת על גביו ההורים שלכם יוכלו להנות ממנו בכל יום.

ספר סידור

חמישה חומשי תורה

בדיוק כמו הסידור, גם לחמשת חומשי התורה יש חשיבות עליונה ביהדות. למעשה מדובר על הספר הראשון שאותו העם היהודי קיבל, והוא זה שמנחה אותנו מאז מעמד הר סיני. את חמשת חומשי התורה קרואים סביב השנה, אולם בניגוד לסידור שבו ניתן להשתמש רק זמן התפילה, בחמשת חומשי התורה ניתן גם ללמוד כך שגם זו מתנה שיכולה להתאים בתור מתנה להורים שלכם.

 

סדר קידוש והבדלה

השבת היא הזמן המשפחתי ביותר, ואם אתם רוצים לקנות להורים מתנה שתהיה קשורה לשבת, סדר קידוש והבדלה מיועד במיוחד עבורכם. בסידור הזה תוכלו למצוא את כל התפילות, הזמירות והאמירות שצריך כדי לנהל שולחן שבת יהודי. גם אם אתם יודעים את כל אלו בעל פה, אין דבר טוב יותר מאשר ספר אחד שבו יש את כל מה שצריך בשביל שולחן שבת יהודי.

 

ספרי קודש אהובים

אם כל המתנות שעד עכשיו הצגנו לכם לא עונות על הצורך של ההורים שלכם, תמיד אפשר לבדוק אלו ספרי קודש אחרים יכולים להתאים לכם ולרכוש אותם. אצלנו תוכלו להנות ממגוון רחב של ספרי קודש, סידורים, חומשים וכל מה שצריך כדי לחיות חיים יהודיים אמיתיים. לכם רק נשאר לבחור.

 

לסיכום

קניית מתנה להורים היא לא דבר קל, אולם בזכות הרעיונות שקיבלתם כאן המשימה הזו תהפוך להיות קצת יותר פשוטה. סידור, חמישה חומשי תורה או סתם ספרי קודש שההורים שלכם יאהבו יכולות להיות מתנות נהדרות ושימושיות יחד.

צלחת הסדר

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא