איש עסקים? גם אתה יכול לאלף את הכלב

עובד כל היום מסביב לשעון? רץ כל יום מפגישה לפגישה ולא מוצא זמן לנשום? למרות הקושי, גם אתה תוכל להצליח לאלף את הכלב שלך! הנה כמה דרכים לנצל את הזמן החופשי המועט על מנת לאלף את הכלב החדש שלך.

 

אילוף כלב בזמן מוגבל

לאלף כלב זה דבר לא פשוט בכלל. בטח שלא כאשר אתה איש עסקים עמוס בלי הרבה זמן פנוי. מאידך, אילוף כלב הוא תהליך חשוב מאוד, שכדאי להשקיע בו את זמנכם, הוא ישתלם לכם מאוד בעתיד! באמצעות מספר פעולות פשוטות אתם יכולים לדאוג לתהליך האילוף של הכלב שלכם ולהפוך אותו ליותר רגוע וממושמע.

 

ציוד נדרש

קודם כל חשוב מאוד שתהיה לכם רתמה ורצועה לתהליך אימון ואילוף הכלב. עם הרתמה אתם תלכו עם הכלב ותרגילו אותו לטיולים בחוץ. בנוסף, גם חטיפים הם חשובים והכרחיים בתהליך אילוף הכלב, על מנת להרגיל אותו לבצע פעולות מסוימות, ולכן כדאי שגם תצטיידו בהם.

 

חיזוקים חיוביים לכלב

שיטת אילוף פופולארית מאוד היא חיזוק חיובי לכלב. כלומר, כל פעם שהכלב מבצע פעולה רצויה, אתם מתגמלים אותו בחטיף. זוהי דרך ללמד את הכלב להתנהג כראוי, אך לא תמיד היא פשוטה כפי שהיא נראית.

חשוב מאוד לשים לב שאתם מלמדים את הכלב את הבעייתיות בביצוע פעולה בלתי רצויה או בסירוב לביצוע פעולה רצויה. נסו למצוא זמן בין ההפסקות שלכם להשתמש בשיטת אילוף זו עם כלבכם ותראו איך לאט לאט הוא מתחיל להתרגל להקשיב לפקודות ולבצע אותן.

 

הקציבו לכם זמן קבוע ביומן

על מנת לאלף את הכלב, תצטרכו להקציב לכך זמן מוגדר. בכל יום מומלץ לפנות זמן לשני אימונים לפחות האורכים בין עשר דקות לרבע שעה. בזמן זה תבצעו תרגילי אילוף קצרים אך חשובים עם הכלב שלכם. זכרו, מדובר בפרק זמן לא ארוך במיוחד שיכול לגרום לשינוי משמעותי!

כמובן שמדובר בתהליך ארוך, ואתם לא תראו תוצאות מיד. אם תתאזרו בסבלנות ותקפידו לא לפספס יום אימון, לבטח תוכלו לקצור את הפירות מתהליך האילוף שלכם וליהנות מהחיים לצד כלב מחונך ומאולף.

 

התייעצו עם מאלף מקצועי!

כדאי מאוד להתייעץ עם מאלף מקצועי על מנת לבנות תוכנית אילוף מסודרת וכמובן להיעזר בו בעת הצורך. מאלף מקצועי יודע בדיוק מה יתאים לכל כלב וכלב והוא יוכל לעזור לכם למצוא תהליך אילוף שישלב בין חיי העבודה שלכם לבין הזמן עם הכלב החדש.

ברגע שהמאלף יעשה לכם סדר בדברים ויסביר לכם את החשיבות שבאילוף, וכמובן יסייע לכם להבין את התרגילים הנדרשים – תוכלו להתקדם בקצב חיובי ולהגיע לתוצאות מעולות. חינוך ואילוף הכלב חשובים מאוד, והם יקלו על המשך התנהלותכם התקינה כאנשי עסקים.  גם אם כרגע התהליך נראה קשה ומתסכל, בסופו של דבר תבינו כמה הוא מתגמל.

לאלף כלב

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מיטות לחתולים
כיצד בוחרים מיטה לחתול

בחירת של מיטה עבור החתול שלכם היא משימה מאתגרת. מצד אחד החשיבות של המיטה לחתול ברורה לנו, כיון שאנחנו רוצים שיהיה לו מרחב שבו הוא

קרא עוד »