האם כדאי לי לקנות עוקבים באינסטגרם?

קנייה של עוקבים באינסטגרם נחשבת לנושא שרבים מכירים מקרוב אבל מעטים מדברים עליו בקול רם. שכן, בדומה למאהבת, ממתקים שווים ושוקולדים טעימים שמוחבאים מתחת למיטה בחדר השינה, מדובר במשהו שכולם רוצים שיהיה להם, אבל אף אחד לא רוצה שידעו את זה עליו. בגלל שהנושא לא מדובר בקול רם, החלטנו לכתוב על כך מדריך שיאפשר לכל אחד לקבל את המידע באופן דיסקרטי.

 

הרקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנחנו כותבים לאחר שתהינו עם עצמנו האם כדאי לנו לקנות עוקבים באינסטגרם. פתחנו את החשבון שלנו ממש לאחרונה, אחרי תקופה ארוכה שהיינו בעיקר בפייסבוק. בדומה לרבים אחרים, גם לנו חשוב להגיע לכמה שיותר צפיות בסרטונים ובפוסטים שלנו. שמענו שכדי להגיע לרמת חשיפה גבוהה צריך לבצע קנייה של עוקבים באינסטגרם אבל לא ידענו אם באמת מדובר בעניין משתלם או לא. בגלל שמדובר בעניין שלא משוחחים עליו בקול רם, כתבנו פוסט אנונימי בפייסבוק וביקשנו מאנשים לענות על השאלה שצוינה בכותרת המדריך באופן אנונימי. כך שבעצם קיבלנו המון תגובות מאנשים שקנו עוקבים וציינו בפנינו באופן אנונימי אם מדובר בהליך משתלם או לא.

 

יש דעות ביניים בנוגע לקניית עוקבים באינטרנט

כשפרסמנו את הפוסט באחת מקבוצות הפייסבוק המוכרות ביותר, כתבנו שאנחנו רוצים לשמוע פרטים אודות הגדלת עוקבים באינסטגרם – מהי השיטה הקלה והנוחה ביותר? כמובן שהוספנו ששמענו לא מעט על קנייה של עוקבים וביקשנו לשמוע פרטים בעיקר על האפשרות הזו. אנו מודים שחשבנו שנקבל תשובה חד משמעית בנושא. כלומר: כן או לא. אבל גילינו שיש גם דעות ביניים בנושא.

 

אז האם כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם?

כפי שידוע לכם, קיבלנו 3 תגובות עיקריות בכל הנוגע לכדאיות בהליך של קניית עוקבים:

  1. כן – כדאי בהחלט
  2. לא
  3. כדאי אבל תלוי למי

אלו שציינו שלדעתם כדאי לקנות עוקבים אמרו שמומלץ לעשות זאת רק דרך חברות מוכרות בתחום שמספקות את העוקבים כפי שהתחייבו. רבים המליצו על חברת דיגיטל בוסט וציינו שהיא חברה אמינה.

 

מה אמרו אלו שלא ממליצים לקנות עוקבים?

אלו שאמרו שהם לא ממליצים לקנות עוקבים באינסטגרם אמרו שמדובר בשקר ובבזבוז של כסף. שכן, אתם בעצם גורמים לאנשים אחרים להאמין שיש לכם כמות עוקבים שזהה לזו של שחקן מוכר. בזמן שאתם אנשים פשוטים ומשעממים משכונה אקראית בראשון לציון. לדבריהם, אם אתם כבר משקיעים ברכישה של עוקבים, אתם צריכים לשים לב שאתם משקיעים גם בתוכן. כך תוכלו לגרום לאנשים לחשוב שאתם באמת מעניינים. כך שבעצם, נוצרת אמינות ביניכם לבין העוקבים הפוטנציאליים (והאמיתיים) שלכם.

 

לסיום

ניתן לראות כי הדעות חלוקות בכל הנוגע לכדאיות ברכישה של עוקבים באינסטגרם. אנו ממליצים לכם, רגע לפני סיום, לחשוב היטב מהי העמדה שלכם בכל הנוגע לעניין זה ולהחליט האם הרעיון נכון עבורכם.

אפליקציות

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
למידה דיגיטלית
למידה דיגיטלית

עולם התעסוקה חווה שינויים משמעותיים ומהירים בשנים האחרונות. תרחיש זה מעלה התארגנות מחודשת בארגונים ועסקים שונים שכולל בין היתר ניהול ידע ארגוני, הכשרה מתאימה של

קרא עוד »
הלוואה דיגיטלית
4 שלבים לקבלת הלוואה דיגיטלית

בעידן הדיגיטלי, השירותים הפיננסיים הפכו נגישים יותר מאי פעם. עם כניסתה של הטכנולוגיה, קבלת הלוואה הפכה למהירה, נוחה וללא טרחה. הלוואות דיגיטליות, הידועות גם בתור

קרא עוד »
ארכיון דיגיטלי
4 יתרונות בארכיון דיגיטלי

עם התפתחות הטכנולוגיה, יותר ויותר אנשים פרטיים ובעלי עסקים מגלים את האפשרות להקים ארכיון דיגיטלי פרטי משלהם. מי מאיתנו לא נתקל ברצון "לנקות שולחן" ולהעיף

קרא עוד »
SEO
איפה אפשר ללמוד קידום אתרים?

בשנים האחרונות יש התעניינות רבה בלימודים שנוגעים למדיות השונות ולאינטרנט בפרט. שכן, הטכנולוגיה המתקדמת מובילה להתפתחות בתחומים הללו שמצריכים עובדים חדשים ומנוסים. כדי להקל על

קרא עוד »