הופקד בידיכם פריט יקר ערך? כך תשמרו עליו בטוח

מי שהופקד אצלו בעבר פריט ערך יקר יוכל לומר לכם גם מתוך שינה כי מדובר בעניין שמצריך ידע. שכן, שמירה של הפריט באופן שאינו מתאים עשויה להביא למצב שבו הוא נעלם כלא היה. אם הופקד בידיכם פריט יקר ערך, אתם צריכים לדעת מהי הדרך הנכונה לשמור עליו בטוח. הישארו אתנו ותגלו את הדרך הנכונה ביותר.

 

תכירו את האנשים שסייעו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנו כותבים לאחר שגילינו כי אבד לנו פריט ערך יקר מאוד. מדובר בשקית עם מטבעות זהב שהגיע אלינו בירושה מסבתא רבה של ההורים שלנו. היינו שאננים והחבאנו את תכולת השקית מתחת לבלטה מתנדנדת בסלון, אך לאחר שחזרנו מחופשה משפחתית בחו"ל גילינו שהמטבעות נעלמו כלא היו. לאחר שיצאנו מהאבל על האבדה שכנראה נגנבה, הבנו כי עלינו לבדוק מהי הדרך הנכונה להפקיד פריטים יקרי ערך, כדי שלא נמצא את עצמנו במצב שכזה בשנית. לכן, פנינו אל אנשים ששומרים על הפריטים יקרי הערך שלהם ושאלנו אותם איך הם עושים זאת. מרבית האנשים ציינו דרך מסוימת אחת ובחרנו לבדוק פרטים מעמיקים אודותיה, כדי שתוכלו גם אתם להכיר בה מקרוב.

 

תכירו את האפשרות להשכיר כספת

אתם יכולים להשאיר את הבלטה במטבח להתנדנד ותשכחו בכלל מהאפשרות להחביא פריטים יקרי ערך בתוך המזרון. שכן, פורצים שמגיעים לבתים מכירים את כל המקומות הללו יותר טוב מכם. רבים מאלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך אמרו שהם כבר שנים מבצעים הליך של השכרת כספת. כששמענו על אפשרות זו, מיד שאלנו אותם פרטים אודות השכרת כספת מחיר ועליות שכרוכות בזה.

 

כמה תשלמו על השכרה של כספת?

כששאלנו פרטים אודות העלויות נאמר לנו לא פעם כי השכירות על כספת מתאימה לכל כיס ומאפשרת לכם להפקיד את פרטי הערך שלכם בידיים טובות. שכן, זה ברור שעדיף להשקיע בהשכרה של כספת מאשר לאבד את הפריט שלכם. במרבית המקרים השכירות היא שנתית וצפויה לעלות לכם בסביבות ה – 500 ₪.

 

היתרון המשמעותי בהשכרת כספת

אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו כי השכרה של כספת אפשרה להם לישון טוב בלילה. היה להם שקט נפשי והם לא היו צריכים לדאוג בכל יציאה מהבית. לדבריהם, בהתחלה הם היו עורכים בדיקה מקיפה לפני כל יציאה מהבית כדי לראות שהפריטים נמצאים במקומם. היום, הם יכולים לעזוב את הבית בידיעה שהפריטים יקרי הערך נמצאים במקום מוגן ובטוח, כך שהם לא צריכים לדאוג להם או לחשוב עליהם במהלך היום יום.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לשמור על הפריטים יקרי הערך שלכם באופן נכון. כעת, כשיש לכם את כל המידע בנושא, אתם יכולים לברר פרטים נוספים על השכרה של כספת וליהנות מביטחון ושקט נפשי.

דולרים

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
אקדח
איפה ניתן להוציא רישיון לנשק?

  המצב הביטחוני הלא פשוט בתקופה האחרונה, והתערערות הביטחון האישי של האזרחים במדינת ישראל, הביא לביקוש הולך וגובר של אזרחים להוצאת רישיון נשק. העניין כמובן

קרא עוד »
בית קברות
מה הן מצבות כפולות?

סדרת כתבות שעוסקת במקרי מוות לא פתורים הובילה צופים רבים לתהייה שלא נוגעת כלל למקרי הרצח, אלא למצבות. אם צפיתם בסדרה זו, וודאי ראיתם את

קרא עוד »