היכרויות: איך אפשר להתנסות בצורה בטוחה?

לפעמים אנחנו נמצאים בתקופה בה אנחנו מחפשים אחר אהבה גדולה וקשר רציני ולפעמים בדיוק ההפך. לעיתים אנחנו עסוקים מאד בהגשמה עצמית, בעבודה או בלימודים ואין לנו רצון או יכולת להכנס לקשר רציני. לפעמים בדיוק יצאנו מקשר רציני ואנחנו בתקופה יותר הרפתקנית.

 

סקס טוב, טוב לבריאות

רבים מאיתנו רוצים להתנסות בשלל דברים הקשורים לאינטימיות ולעולם המיניות ואין בכך כל פסול. מיניות טובה מגוונת ובריאה תורמת בצורה מלאה לחיים שלנו. למעשה מחקרים מצביעים היום על קשר ישיר בין סקס טוב לבריאות נפשית ופיזית נהדרת. אנשים שעושים יותר סקס וסקס שהם באמת אוהבים הם אנשים שמחוברים לעצמם, שנהנים באמת מהחיים, שעוסקים בהעצמה. דברים אלה ישפיעו עליהם בצורה ישירה. הם יהיו אנשים בעלי בטחון שמרגישים שהם ממצים את החיים.

 

התנסויות ופנטזיות

לכל אחד מאיתנו יש לפחות פנטזיה אחת שאנחנו חולמים להגשים. חלקן אמורות להשאר פנטזיות, אך לא כולן. יש פנטזיות שאנחנו יכולים וצריכים להגשים ובכך להתקרב אל עצמנו ולפחות פעם אחת להגשים לעצמנו חלום רטוב. אז אנחנו מבינים שהתנסויות הן דבר נהדר, מבורך ואפילו מפתח. אך איך אפשר להתנסות בצורה בטוחה? שאלה חשובה מאד.

זוג מחזיק ידיים במיטה

למה חשוב להתנסות בצורה בטוחה?

בראש ובראשונה בטחון בסיטואציה יגרום לנו להיות נוכחים או נוכחות בסיטואציה בצורה מלאה ללא חששות, וכך לחוות את החוויה במלואה ללא הסתייגויות או סימני שאלה. התנסות בטוחה היא התנסות שבה אנחנו מרגישים בטוחים בסיטואציה. יודעים שיקשיבו ויכבדו את הגבולות שלנו, לצד ההתנסות המעניינת. לא פחות חשוב: התנסות בטוח היא דיסקרטית ואנחנו יכולים לסמוך על הפרטנר או הפרטנרית שלא יספרו על לאחרים.

 

איך אפשר להתנסות בצורה בטוחה?

 

חפשו אחר פרטנרים או פרטנריות שמחפשים דברים דומים

אם אתם רוצים לוודא שההתנסות שלכם תהיה בטוחה ככל הניתן ראשית חשוב למצוא אנשים שהם באותו ראש כמוכם. היום ניתן למצוא בקלות יחסית אנשים שמחפשים את מה שאתם מחפשים מבחינת סוג הקשר. בכל מה שנוגע להכרויות למטרות סטוץ או סקס אפשר למצוא אתרים שההתמחות שלהם היא סביב זה. לפרטים נוספים חפשו אחר אתרי סקס הכרויות מקצועיים ואיכותיים.

 

בואו בראש פתוח תוך כדי שאתם שומרים על עצמכם

גם אם זה משהו שאתם לא מכירים עדיין או לא התנסיתם בו, אתם במצב מעולה ללמוד דברים חדשים. כך תוכלו להכיר אנשים וסוגי חדשים של סקס. אם חשקה נפשכם בדברים מיוחדים מאד תוכלו ללמוד על עולם הסאדו או מה זה קוקסינליות? ולהעיז להכנס לעולמות סקס חדשים שטרם הכרתם. סאדו הוא צורת סקס המערבת משחקים שליטה והפעלת כוח במידה מסוימות. קוקסינליות הם נשים שנולדו בתור גברים והיום מתפקדים ומציגים את עצמם כנשים במידה כזו או אחרת.

אז אם אתם מחפשים התנסות חדשה ומרתקת וודאו שאתם נמצאים בידיים טובות. שאפשר לסמוך על הפרטנר או הפרטנרית שיכבדו את הגבולות וישמרו על דיסקרטיות. תוכלו לדון על כך במפגש הראשוני. תהנו!

זוג מתוק במיטה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
הלוטו
כל מה שחשוב לדעת על לוטו

הלוטו הוא משחק הימורים פופולרי, בו שחקנים בוחרים מספרים מתוך טווח מסוים, וזוכים בפרס אם המספרים שבחרו תואמים את המספרים שנבחרו בהגרלה. הלוטו מושך אליו

קרא עוד »