למה חשוב לעשות השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל?

טיסה לחו"ל היא כמעט תמיד אירוע משמח שמלווה בהתרגשות גדולה והכנות רבות. בין המטלות השונות שיש לבצע לפני שעולים על המטוס, נמצאת סוגיית ביטוח הנסיעות – היכן לעשות? איזה סעיפים כדאי להרחיב ועל מה אפשר לוותר? יש מי שטוענים שכל הביטוחים אותו דבר ואחרים אומרים שההבדל הוא בפרטים הקטנים. מה נכון ולמה זה חשוב? כל התשובות ממש כאן.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל – רשות או חובה?

נתחיל מהסוף – ביטוח נסיעות זה לגמרי חובה. אתם לא רוצים לגלות מה קורה במצב של תאונה או מחלה קשה בחו"ל, כשאתם ללא ביטוח. בואו נגיד שהעלויות יכולות להיות הרבה יותר גבוהות מעלות החופשה כולה, כולל טיסות ומלון ולעיתים הרבה (הרבה) יותר. אז אם אתם יודעים שכל כאב הראש הזה יכול להיחסך תמורת כמה דולרים ליום (בממוצע 4), לא שווה?

נוסף למצב של מחלה או פציעה, ביטוח נסיעות הוא זה שדואג לפצות אתכם במצב של אבדן ציוד, איחור בהגעת המזוודה ובכל מיני תרחישים שונים שהינם חלק מפוליסה מורחבת כמו בדיקות בהריון, חבות לצד ג', החמרה במחלה קיימת, ביטול או קיצור נסיעה ועוד.

ביטוח נסיעות

כל הפוליסות אותו דבר – אמת או שקר?

גם הפעם נקפוץ לסוף –לא מדובר בשקר אבל זה ממש לא מדויק. בגדול, ביטוח נסיעות כולל פוליסה בסיסית, אותה אפשר להרחיב. אם נסתכל על הבסיס – בהחלט אפשר למצוא דמיון בין הפוליסות השונות ובכל זאת, תמיד יהיה הבדל בגובה הכיסוי, היקף הכיסוי, ההשתתפות העצמית וכיו"ב.

בהתאם, גם בהרחבת הפוליסה יש הבדלים משמעותיים ויש סעיפים שיופיעו אצל חברה אחת ויהיה שונים בתכלית, או כלל לא יופיעו, בחברה אחרת. למשל, טיסה בהריון בסיכון גבוה – יש חברות שכלל לא מבטחות, אחרות מבטחות בשבועות הראשונים ויש מי שמבטחות גם בשבועות מתקדמים יותר. הדרך לדעת מה ההבדל, היא באמצעות השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל בין החברות השונות.

ביטוח נסיעות

למה כל כך חשוב להשוות?

כאמור, אין שתי פוליסות זהות. מכיוון שכל אחד מאיתנו שונה, ההיסטוריה הרפואית שונה, מטרת הטיסה שונה, מדינת היעד וכיו"ב… – חשוב להתאים את פוליסת הביטוח כך שתהיה מדויקת עבורכם, בנקודת הזמן הזו. גם אם בעבר רכשתם פוליסה מסוימת, ייתכן מצב שכיום אותה פוליסה לא תתאים לכם.

מה משווים? סעיפי הפוליסה הבסיסית, הרחבות, גובה הכיסוי, השתתפות עצמית (יש או אין? כמה?), מה מוחרג, האם יש כיסוי על מצב רפואי קיים וכמובן – המחיר. את ההשוואה תוכלו לבצע באתר מישורים ביטוח ולבחור בהתאם את הפוליסה המדויקת עבורכם.

 

לסיכום

פוליסת ביטוח היא משהו אישי ויכול להיות שעבור אותו טיול ממש, בני משפחה שונים יבחרו בפוליסת נסיעות שונה וזה הגיוני – לכל אחד צרכים שונים. לכן, בצעו השוואה וביחרו בתבונה כי ביננו? העיקר הבריאות.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מהו ביטוח בניין
מהו ביטוח בניין

בעולם של היום, בו עלולות להתרחש תאונות ונזקים בלתי צפויים בכל עת, חשוב להגן על הרכוש וההשקעות שלכם. אחת הדרכים לשמור על עצמכם ועל הנכסים

קרא עוד »
כפל ביטוחים
איך נמנעים מכפל ביטוחי?

על פי נתוני משרד האוצר, מעל חצי מאוכלוסיית המבוטחים בישראל משלם על ביטוחים כפולים. חברות הביטוח מרוויחות מהעניין מיליוני שקלים. אין להם עניין ליידע את

קרא עוד »