חיתולים למבוגרים

בחירה של חיתולים עבור אנשים מבוגרים היא לא עניין של מה בכך. שכן, אם תכננתם פשוט לבחור חיתולים מהמדף, להניח בעגלה ולהמשיך בשלכם, כדאי שתדעו שאין זה ההליך הנכון של רכישה מסוג זה. יצאנו לבדוק עם אנשים שיודעים דבר או שניים בנושא את כל הדברים שחשוב לדעת מראש, כדי שתוכלו לדעת מהי הדרך הנכונה לרכישה של חיתולים אלו. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שאתם מבצעים רכישה חכמה.

 

תכירו את מי שסייעו בכתיבת המדריך

הגורמים שליוו אותנו בכתיבת המדריך ואפשרו לנו לדעת את כל הפרטים החשובים בנושא הם הילדים והמטפלים של האנשים שזקוקים לחיתולים למבוגרים. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט בפורום שעוסק בנושא זה וביקשנו לקבל מידע מעמיק בכל הנוגע לבחירה של החיתולים. לשמחתנו, הרבה אנשים שמחו לעזור וציינו בפנינו את הפרמטרים שאתם צריכים לבדוק רגע לפני שתניחו את אריזת החיתולים בעגלת הקניות.

 

הפרמטר ה – 1 שחשוב שתכירו: הגודל והחומר

מדובר בפרמטר חשוב ביותר שצריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם בזמן שאתם קונים חיתולים למבוגרים. יש מי שסוברים כי חיתול גדול יספוג יותר נוזלים בזמן שחיתול קטן יספוג מעט ויביא לדליפה. אך אין זה נכון. אתם צריכים לבחור את הגודל שמתאים למידות גופו של האדם שצפוי להשתמש בחיתול. בנוסף לכך, חשוב לבחור בחומר נעים למגע. כזה שיאפשר גם להביא לזרימה של אוויר שתמנע גירוי וריח רע.

 

הפרמטר ה – 2 שחשוב שתכירו: יכולת הספיגה

אי אפשר לכתוב על חיתולים למבוגרים מבלי לציין את יכולת הספיגה. הרי אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו רטוב. יש לבדוק מראש את הרמה של בריחת השתן. אם מדובר בבריחת שתן ברמה בינונית או כבדה, צריך לבחור בחיתולים שסופגים כמות גדולה של נוזלים. בנוסף לכך, חשוב לשים לב כי אתם בוחרים בחיתולים עם ספיגה גבוהה יחסית שישמשו למשך הלילה בלבד. שכן, בשעות השינה אנו מאבדים כמויות גדולות של שתן וחשוב להיערך לכך מראש בהתאם.

 

הפרמטר ה – 3 שחשוב שתכירו: נטרול של ריחות

חשוב  מאוד לשים לב שאתם בוחרים בטיטולים למבוגרים שמנטרלים ריחות רעים. הרי יש חיידקים בשתן שגורמים לא פעם לריחות לא נעימים ולעיתים אף מביכים. כדי להימנע ממצב שכזה, יש להשתמש בחיתול שיכול לשלוט בצמיחה של החיידקים ולמנוע על הדרך גם זיהומים שעשויים לבוא לידי ביטוי בדרכי השתן וגם בעור שנמצא באזור.

 

הפרמטר ה –  4 שחשוב שתכירו: נוחות הסרה

ראוי לציין כי פרמטר זה הוא חשוב מאוד. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שיש באפשרותכם להוריד בקלות את החיתול בסיום השימוש.

 

סיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר באופן מעמיק את החיתולים למבוגרים ואת הדרך הנכונה לבחור בהם ולהתאים אותם למשתמש. נאחל לכם שתבחרו את החיתולים המתאימים ביותר ושיהיה בהצלחה.

חיתולים לבנים

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
לידה שקטה והשלכותיה
לידה שקטה והשלכותיה

הלידה השקטה, המכונה גם הפלה טבעית לאחר השבוע ה-20 להריון, היא אירוע טראומטי הפוגע קשות בהורים ובמשפחה. היא מלווה בתחושות עמוקות של צער, אובדן, אשמה,

קרא עוד »
שתלים
מה התהליך של השתלת שיניים?

השתלת שיניים נחשבה עד לפני כמה שנים להליך מורכב ויקר במיוחד. לאחרונה אנו עדים לשינוי משמעותי בהקשר זה. שכן, פעולה זו הפכה לתהליך נפוץ ופשוט

קרא עוד »