כל כמה זמן מומלץ להזמין טכנאי של תמי 4

 תמי 4 היא מבין מכונות המים הטובות ביותר בארץ.

החברה של תמי 4 מאוד גדולה ומוכרת ברחבי המדינה, והסטטיסטיקה חזקה מאוד ולטובתם.

כאשר אנו מזמינים תמי 4 ונהנים מהמוצר, ישנן פעמים בהן נרצה שיגיע טכנאי אם לביקורת שגרתית ואם לתקן משהו שנראה לנו שבור או פגום במוצר.

ההמלצה היא להזמין טכנאי גם לצורך בדיקה רגילה ולא רק כשהמוצר זקוק לכך נחרצות.

 

בראש ובראשונה – ההתקנה חייבת לעבור בהצלחה

ישנם הרבה אנשים שיודעים להתעסק במתקני מים ולהתקינם ללא בעיה. אך ההמלצה היא שונה, והיא לקרוא לטכנאי של תמי 4 בשביל שיעשה את העבודה עבורכם. במידה ותבחרו להתקין את מתקן המים ללא טכנאי בכוחות עצמכם, לא תהיה לכם אחריות במידה ותסבו נזק למתקן, ובכך הסיכויים שלכם לקבל מתקן חדש יפחתו. העדיפות היא תמיד לתת לבעל מקצוע לעשות את שלו, ולרוב זה יהיה כלל ללא עלות.

 

טכנאי פעם בשנה יעשה לכם טוב בנשמה

כשאתם נהנים כל כך ממכשיר המים תמי 4 שלכם, אתם יכולים גם לא לשים לב לשימוש הרב בו, שאתם ובני משפחתכם עושים עמו. תמי 4 הוא מכשיר חזק, חדשני ומצוין בהשוואה למתחרים אך גם הוא זקוק למנוחה לעתים, או לחלופין להזמין טכנאי תמי 4 שיעשה לכם חיים קלים. הטכנאי יבצע בדיקה שגרתית, יפתח את המתקן בשביל לזהות חלודה מצטברת, עובש, חילוף מסנן ועוד המון דברים שטכנאי ידע לזהות ולהתריע בפניכם לגביהם.

 

כשיש ספק אין ספק

גם אם עבר חודש מאז שהתקנתם את מתקן המים שלכם, ואתם עדיין חוששים שמשהו פגום במוצר, אל תהססו ואם יש לכם ספק, נטרלו אותו. התקשרו לחברת תמי 4 ובקשו שטכנאי יגיע אליכם כדי לבדוק שהמוצר תקין. ישנם מקרים בהם רק תחושת הבטן מנצחת הכל ובאמת יכול להיות נזק כלשהו במכונה או פגם שאינו נראה לעין, ורק הטכנאי ידע איך לתקנו ואיך לזהותו כהוגן.

 

גם אם משהו קטן לא עובד – עדיף להזמין טכנאי

גם אם המוצר שלכם תקין לחלוטין אך למשל אין זרימת מים, או שהאור של המתקן אינו עובד, זו לא סיבה למסיבה ואין צורך להתחיל לפרק את המתקן ולנסות להבין איפה התקלה. מספיק להתקשר לתמי 4 ולבקש טכנאי, שהוא יבצע את הבלאגן, ולא אתם. ישנן פעמים בהם תצטרכו פילטר לתמי 4, ואפילו שזה משהו קטן וסטנדרטי, תמיד כדאי להעסיק איש מקצוע לטובת כל העניין הזה.

 

כשיש חשש – טכנאי יגרום למוצר להיות כחדש

אז אחרי הכל אנו יכולים להבין כי ההמלצה היא לחלוטין לקרוא לטכנאי ולא להתעסק במכשיר המים הזה בעצמנו. הטכנאי הוא מקצוען מהשורה הראשונה, במיוחד כשמדובר בטכנאי של תמי 4. תמיד כדאי לקרוא למישהו שמבין בזה מאחר והוא לא יסב כל נזק למכשיר שלנו.

כוס שתייה

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
Rat, Trap
לכידת חולדה ביידים

הופעה של חולדות אצלנו בבית עלולה להיות דבר מטריד ביותר. עבור רבים מאיתנו הנוכחות של החולדה היא לא משהו שאנחנו מוכנים לקבל, מה שאומר שנצטרך

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה
כיצד מדבירים את פשפש המיטה?

פשפש המיטה הוא חרקים קטנים וטפילים הניזונים מדמם של בני אדם ובעלי חיים במהלך הלילה. הנוכחות שלהם בבתים עלולה להיות מצוקה וקשה להעלים. כאשר מתמודדים

קרא עוד »