מהספה ישר לקצב – קניות עושים רק בחנות האונליין של חצי חינם!

האם גם אתם עומדים מול עמדת הקצב וממתינים לתורכם? אנשים רבים מהרהרים בזמן ההמתנה הארוך כיצד היו יכולים לנצל את הזמן שלהם לו לא היו נמצאים כאן בתור. עכשיו אפשר להשתמש בהתקדמות הטכנולוגית לטובתכם, ולעשות קניות, גם אצל הקצב, מבלי לצאת מהבית. אז בואו נכיר את הצוות שעובד בשבילכם.

 

כאן קונים קניינים

אם חלמתם פעם על עוזר שיסתובב במקומכם במעברים של הסופר ולאחר הקנייה יביא את הסלים אליכם עד הבית, תשמחו לשמוע שהחלום שלכם יכול להתגשם בעזרת קניות בסופר אונליין. חנויות סופר מרקט רותמות את הטכנולוגיה לשירותן ומאפשרים לכם להזמין קניות מהמשרד ולקבל אותן הביתה בשעות הערב, ארוזות בקפידה.

רבים משתמשים בשירותיי הקניות המקוונים עבור רכישה של מוצרים ארוזים אבל ישנם עדיין לקוחות שלא מוכנים להזמין מוצרי מעדניה או בשר מהקצביה מבלי לראות אותם ולבחור מתוכם, בעצמם. אם גם אתם כאלה – יש לנו חדשות בשבילכם.

חנות מקוונת

הכי כדאי לשאול את הקצב

אתם כבר יודעים שעובדי חצי חינם תמיד שמחים לעזור בחיוך – לייעץ, להסביר או לכוון. אבל האנשים שעובדים מאחורי דלפקי השירות של הסניפים הם אנשי מקצוע מנוסים. לכן אפשר וכדאי לסמוך עליהם בבחירה והכנה של בשר עבורכם.

אם אתם בוחרים בקניות אונליין, הקניין שלכם יגיע אל הקצביה ושם יסביר לקצב מה הזמנתם והקצב ייבחר עבורכם את הנתח המתאים ביותר, הטרי ביותר והמובחר ביותר, יכין אותו לבישול, אם תרצו, ויארוז אותו בקפדנות, כדי שלא ייפגע במהלך המשלוח. כך שלמעשה, כאשר אתם מזמינים בשר טרי הביתה במשלוח, אתם יכולים להיות בטוחים שנבחר עבורכם הנתח המושלם.

 

אורזים בשבילך

עובדי הסניף מתייחסים להזמנות אונליין של לקוחות ברצינות רבה ובמקצועיות שאינה מוטלת בספק – החל מקבלת הרשימה, עבור באיסוף ובחירת המוצרים ובאריזתם וכמובן, בהכנה שלהם למשלוח. בשר טרי שנבחר בקצביה למשל, יישמר בצידנית מקוררת עד שיגיע אל פתח ביתכם.

כך תוכלו להיות בטוחים שנתח הבשר בטוח לאכילה ובריא, בנוסף כמובן לבעל טעם משובח. כאשר אתם בוחרים בקניון אונליין, אתם מאפשרים לעצמכם הנאה מלאה מתהליך הבישול מבלי להקדים לה שעות של קניית מוצרים.

 

הקניות בדרך אלייך

משלוח הקניות שלך יגיע אלייך ביום ובשעה שבחרת, כאקורד סיום לתהליך ההזמנה בה חצי חינם מזמינה אותך לחוויית קניות פשוטה ומהירה. אתם מייצרים רשימת קניות מפורטת וכל אנשי חצי חינם – מהקניינים והשליחים ועד לאנשי המעדנייה והקצביה, מתגייסים ובשיתוף פעולה הופכים את הבקשות שלכם מרשימה באתר לקופסאות עמוסות בקניות.

כאשר אתם מאפשרים למישהו אחר לעשות את הקניות, לכם מתפנה זמן וגם פניות מחשבתית לעסוק בדברים חשובים יותר או דחופים יותר, תוך כדי ידיעה ודאית שהקניות שלכם בידיים טובות, בדרך אליכם.

חנות מקוונת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כך תגייסו עובדים בעזרת היי-בוב!
כך תגייסו עובדים בעזרת היי-בוב!

גיוס עובדים של חברות מתאפיין בתחרות שהולכת וגוברת בהשגת העובדים הטובים ביותר. ארגונים בעולם מתמודדים עם אתגרים רבים בגיוס עובדים מתאימים, תוך התחשבות בשוני התרבותי,

קרא עוד »
כך תגרמו לעובדים להישאר - טיפים מHR
כך תגרמו לעובדים להישאר – טיפים מHR

עולם העבודה מתאפיין בתחרות הולכת וגוברת על עובדים איכותיים. ארגונים רבים מתמודדים עם תופעה של תחלופת עובדים גבוהה, הגורמת להפסדים כספיים, ירידה ביעילות ופגיעה במוטיבציה.

קרא עוד »
חוּשׁ הַשְׁמִיעָה
חוש השמיעה – מהו?

חוש השמיעה הוא אחד מחמשת החושים שלנו. רובנו לוקחים אותו כמובן מאליו, אבל אם יש לנו בן משפחה מבוגר, או אדם עם מוגבלות בחוש השמיעה,

קרא עוד »