מה ההבדל בין כסא מנהלים לכסא משרדי?

כאשר בוחנים את ההבדלים בין כיסא מנהלים לכיסא משרדי, חשוב להבין ששניהם נועדו לספק נוחות ותמיכה בזמן העבודה. עם זאת, ישנם הבדלים משמעותיים בין שני סוגי הכיסאות שיכולים להשפיע רבות על הנוחות והתמיכה הכללית שאדם עשוי לחוות בעת השימוש בכל כיסא.

רבים נוטים להתבלבל בין כיסא משרדי רגיל לבין כיסא מנהלים, אך האמת היא שקיים הבדל מהותי ביניהם, ולכן יש להתאים את הכיסא לפינת העבודה או אזור המשרד הנכון. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין שני סוגי הכסאות ולאן יש להתאים כל אחד מהם.

 

כיסא מנהלים וכיסא משרדים – האם באמת קיים הבדל?

כיסא משרדי הוא סוג הכיסא הנפוץ ביותר בשימוש במשרד או משרד ביתי טיפוסי. כסאות משרדיים נועדו לספק משטח ישיבה נוח ובדרך כלל כוללים גובה מתכוונן, משענות יד מתכווננות, משענות גב ותכונות שכיבה. תכונות אלו נועדו לתמוך בגב, בצוואר ובזרועות על מנת להפחית את העומס של ישיבה במשך שעות ארוכות בסביבת עבודה. כסאות משרדיים מגיעים לרוב במגוון חומרים, כאשר רובם עשויים משילוב של פלסטיק, מתכת ובד.

מאידך, כיסא מנהלים הוא סוג של כיסא שתוכנן במיוחד על מנת לספק למשתמש נוחות ותמיכה מירבית בישיבה ממושכת. כסאות מנהלים בנויים בדרך כלל מחומרים מתקדמים כמו עור או זמש, והם כוללים תמיכת מותני מתכווננת, משענות מתכווננות, משענות גב מתכווננות והגדרות גובה מתכווננות. כסאות מנהלים הם גם בדרך כלל הרבה יותר יקרים מכיסאות משרדיים בגלל החומרים האיכותיים יותר המשמשים לבנייתם.

כסאות מנהלים

כיצד בוחרים כיסא?

כאשר בוחרים בין כיסא מנהלים לכיסא משרדי, חשוב לקחת בחשבון את מידת התמיכה והנוחות שכל כיסא מספק. כסאות מנהלים מספקים למשתמש הרבה יותר תמיכה ונוחות מאשר כיסא משרדי, שכן התכונות המתכווננות מאפשרות חווית ישיבה אישית יותר. כסאות מנהלים נועדו גם להחזיק מעמד זמן רב יותר מכסאות משרדיים, שכן הם עשויים מחומרים עמידים יותר.

בנוסף לנוחות ולתמיכה, גם הסגנון של כיסא מנהלים שונה מהותית מכסא משרדי. כסאות מנהלים בדרך כלל כוללים עיצוב מסוגנן ומקצועי יותר, כמו גם שהם הרבה יותר גדולים מכיסאות משרדיים, בצורה משמעותית. לכן, מבנה גדול יותר מאפשר חופש תנועה גדול יותר ומועיל במיוחד למי שצריך להסתובב בתדירות גבוהה, או לשבת זמן ארוך ללא הפסקה.

לסיכום, ישנם מספר הבדלים מרכזיים בין כיסא מנהלים לכיסא משרדי. בעוד ששני הכיסאות נועדו לספק נוחות ותמיכה בזמן ישיבה, כסאות מנהלים מספקים יותר תמיכה ונוחות בשל התכונות המתכווננות שלהם וגודלם הגדול יותר המאפשר מרחב תזוזה גדול יותר. יתר מכך, כסאות מנהלים הם בדרך כלל מסוגננים יותר וכוללים חומרים מתקדמים יותר מאשר כיסאות משרדיים. עבור אלה שצריכים לשבת פרקי זמן ממושכים, כיסא מנהלים הוא האפשרות הטובה יותר מכיוון שהוא מספק את מירב הנוחות והתמיכה.

כסאות מנהלים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כך תגייסו עובדים בעזרת היי-בוב!
כך תגייסו עובדים בעזרת היי-בוב!

גיוס עובדים של חברות מתאפיין בתחרות שהולכת וגוברת בהשגת העובדים הטובים ביותר. ארגונים בעולם מתמודדים עם אתגרים רבים בגיוס עובדים מתאימים, תוך התחשבות בשוני התרבותי,

קרא עוד »
כך תגרמו לעובדים להישאר - טיפים מHR
כך תגרמו לעובדים להישאר – טיפים מHR

עולם העבודה מתאפיין בתחרות הולכת וגוברת על עובדים איכותיים. ארגונים רבים מתמודדים עם תופעה של תחלופת עובדים גבוהה, הגורמת להפסדים כספיים, ירידה ביעילות ופגיעה במוטיבציה.

קרא עוד »
חוּשׁ הַשְׁמִיעָה
חוש השמיעה – מהו?

חוש השמיעה הוא אחד מחמשת החושים שלנו. רובנו לוקחים אותו כמובן מאליו, אבל אם יש לנו בן משפחה מבוגר, או אדם עם מוגבלות בחוש השמיעה,

קרא עוד »