מעשנה מומלצת – איזה מעשנת בשרים תחזיק 10 שנים לפחות

קנייה של מעשנה אינה עניין של מה בכך. ברגע שאתם קונים מעשנה, אתם רוצים להיות בטוחים שהיא תחזיק לכם מעמד לאורך שנים. אנחנו לא מתכוונים לשנה – שנתיים, אלא 10 שנים ויותר. יצאנו לרחובות כדי לבדוק איך תוכלו לדעת שאתם מבצעים רכישה של מעשנה מומלצת ועמידה. הישארו אתנו ותשמעו מהן הממצאים שגילינו בעקבות בירור עם ההמונים.

 

הסבר אודות אופן איסוף הנתונים

ציינו בפניכם בפסקת הפתיחה כי יצאנו לרחובות כדי לבדוק מהי המעשנה המומלצת ביותר, כזו שתחזיק מעמד לאורך שנים. בטח מצאתם את עצמכם תוהים – איך הגענו דווקא לאלו שיש להם מעשנה שמחזיקה כל כך הרבה זמן?. אם כך, דעו שמצאנו את השיטה הטובה ביותר למציאת מביני העניין הללו. נעמדנו מחוץ לאטליז איכותי בתל אביב והצענו טעימות של בשרים.

בכל פעם שהגיע לקוח לאטליז, התעניינו בגריל או במעשנה שיש ברשותו. אלו שמחזיקים במעשנה, שמחו לשתף אותנו בדגם שלה ולספר לנו בגאווה, כמה שנים היא מחזיקה אצלם בחצר. ריכזנו את הנתונים שקיבלנו והם יוצגו בפניכם ממש עכשיו.

 

אז מהי המעשנה המומלצת שהגיעה אל המקום ה -1?

הבירור המעמיק שערכנו בנושא מעשנה מומלצת גרם לנו להבין שיש מנצחת בלתי מעורערת. כזו שנוכחת בביתם של כ- 80% מעוברי האורח שהשתתפו בסקר האקראי שלנו. מדובר במעשנה שקיימת בשוק לא מעט שנים, אלו שמבינים עניין בבשרים טוענים שהיא העמידה ביותר. אם טרם ניחשתם באיזו חברה מדובר, אנו נגלה לכם שזו המעשנה של חברת וובר.

 

באיזה דגם של החברה מדובר?

אנחנו אמנם לא יכולים לקרוא את המחשבות שלכם, אך אנחנו יכולים לשער שאתם תוהים כעת – באיזה דגם מדובר? תהיו בטוחים ששאלנו את השאלה הזו (בשביל עצמנו האמת) וחשבנו לשתף אתכם בתשובה שקיבלנו. מסתבר שיש 2 דגמים מומלצים ביותר של מעשנות:

  1. מעשנת וובר סמוקי מאונטיין 37Q
  2. מעשנת וובר סמוקי מאונטיין 47Q

כששאלנו את המשיבים מדוע הם בחרו דווקא במעשנות אלו של וובר כמומלצות ביותר, הם ענו לנו את התשובה הבאה:

 

בגלל השליטה בחום ובגלל העמידות

מתברר שלמעשנות של וובר יש לא פחות מ- 4 פתחים. 3 מהם נמצאים בתחתית המעשנה והפתח הנוסף נמצא במכסה שלה. כך בעצם מתאפשרת זרימה מלאה של אוויר לפחם. לדבריהם של המומחים בתחום, העובדה הזו מביאה לכך שיש לאדם שמתפעל את המעשנה שליטה מלאה בחום שלה. אם לא די בכך, גם מתאפשרת בעירה לאורך זמן. אם לא די בכך, המעשנות של וובר מחזיקות מעמד אצל מרבית האנשים הללו למשך יותר מ- 11 שנים! כך שאין ספק, אנחנו יודעים שהגענו אל המעשנה המומלצת והעמידה ביותר.

 

לסיום

עכשיו אתם יודעים מהי המעשנה המומלצת העמידה ביותר, כך שנותר לכם לרכוש בשרים ולדאוג שהיא תהיה אצלכם בחצר.

מעשנת בשר

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
תנור אינדוקציה
איך מבשלים בכיריים אינדוקציה?

בשנים האחרונות כיריים אינדוקציה פורצות לחיינו ומותקנות בבתים רבים בישראל. זהו מוצר חדש שמשנה את האופן בו אנחנו מבשלים. אינדוקציה לא דומה ללהבה פתוחה. בשביל

קרא עוד »
מטבחים מעץ מלא
5 יתרונות במטבחי עץ מלא

מטבחים כפריים מעץ מלא תמיד היו בחירה פופולרית עבור בעלי בתים בשל המשיכה הנצחית והעמידות שלהם. בשנים האחרונות, יצרני מטבחי עץ אימצו מגמות עיצוב מודרניות

קרא עוד »
שמירה על היגיינה
6  טיפים לשמירה על היגיינה

מרגישים שיש מה לשפר בתאי השירותים הציבוריים במשרד, במוסד או השטח המסחרי שלכם? רוצים לשמור על היגיינה גם במקום המשמש ציבור רחב של מבקרים? מנל

קרא עוד »