נזקי פריצות המצריכים הזמנת פורץ מנעולים

מאוד לא נעים לחוות פריצה לבית שלנו, מדובר בתחושה קשה של חדירה למרחב האישי שלנו ולוקח זמן עד שמתאוששים לחלוטין מהחוויה הקשה הזאת. מעבר לטראומה הנפשית שפריצה לביתנו גורמת לנו, ייתכן גם נזק לרכוש שידרוש מאתנו הזמנת אנשי מקצוע שונים לטיפול בנזקי הפריצה המשניים. איש המקצוע החשוב ביותר כנראה במקרה של פריצה לביתנו הנו מנעולן בעל רישיון לפריצת מנעולים מסוגים שונים. אילו נזקי פריצה עשויים לדרוש מאתנו הזמנה של מנעולן פורץ מנעולים מורשה?

 

מי אתה מנעולן פורץ דלתות?

מנעולן פורץ מנעולים הוא למעשה כל אדם שעבר הכשרה מקצועית מלאה בנושא מנעולנות ולאחר מכן הוציא רישיון עסק הכולל פריצת מנעולים מגוונים. מנעולן בעל רישיון עסק הכולל פריצת מנעולים חייב בתעודת יושר ממשטרת ישראל כחלק בלתי נפרד מרישיון העסק שלו וזאת מכיוון שהוא נושא בין כלי העבודה שלו גם כלי פריצה מסוגים שונים. מי שאינו מחזיק רישיון עסק בדיוק כזה לא רשאי לעסוק במנעולנות ובטח שלא בפריצת מנעולים.

 

נזקי פריצה המצריכים פורץ מנעולים – נזק למנעול

לאחר ביצוע פריצה אלימה לביתכם כלומר, כניסה אלימה לבית תוך שבירת דלת הכניסה או שבירת מנעול הדלת עד כדי הריסתו המוחלטת, מצריכה הזמנת פורץ מקצועי שבמקרה הקל יחליף מנעול ובמקרה הקשוח יותר יחליף את הדלת לדלת חזקה וחכמה יותר.

 

נזקי פריצה המצריכים פורץ מנעולים – התגנבות שקטה

פריצה או התגנבות שקטה מתייחסת לחדירת מנעול מסוג ישן מאוד שלא היה לפורץ צורך לשבור אותו והוא נכנס דרכו בקלות. מנעול שנפרץ על ידי גנב מבלי שיגרום לו נזק יכול בעיקרון להמשיך לתפקד אולם, לא יהיה זה נכון להמשיך לסמוך על מנעול מיושן שנפרץ. לכן, הזמינו מנעולן פורץ מנעולים שיתקין לכם מנעול חדש וחדיש יותר במקום הישן.

 

נזקי פריצה המצריכים פורץ מנעולים – פריצה לרכב

במידה ורכבכם נפרץ, נגנב ונמצא לאחר מכן באמצעות מערכת איתורן או כל מערכת אחרת יהיה עליכם לשדרג את מערכת הנעילה של הרכב. לצורך כך יש להזמין מנעולן שמוסמך לפרוץ מכוניות לצורך התקנת שיפורי הגנה לרכבכם כגון –

  • מנעול הגה.
  • מנעול דוושות.
  • כספת ללוח הבקרה.

כולם יחד, אחד או שניים מהם ישפרו את ההגנה על רכבכם כדי שלא ייפרץ בשנית.

 

נזקי פריצה המצריכים פורץ מנעולים – פריצה לבית לא דרך הדלת הראשית

ייתכן שחוויתם פריצה והפורץ נכנס דרך חלון, כניסה אחורית, או כל פתח אחר שאפשר לו לחדור את ביתכם ולהיכנס פנימה. גם במצב עניינים זה רצוי להזמין מנעולן פורץ מנעולים מורשה, להחליף את מנעול דלת הכניסה מכיוון שאינכם יודעים מה עשה בדיוק הפורץ. כדאי לבדוק אפשרות להתקנת מערכת אזעקה והגנות נוספות לכל פתח או כניסה שיש לביתכם.

 

נזקי פריצה המצריכים פורץ מנעולים – נזק לדלת הכניסה הראשית

במידה והפורץ שבר את מנעול דלת הכניסה, את הצילינדר של הדלת ופגע קשות בדלת עצמה כך שאיננה נסגרת כראוי, הזמינו מנעולן פורץ דלתות שיפרק את הדלת הישנה וירכיב לכם דלת חדשה וטובה יותר. מנעולן פורץ דלתות עשוי להציל אתכם ברגעים בהם תרגישו מאוד חשופים ופגיעים ואין לכך תחליף. פעולותיו המקצועיות יחזירו לכם את תחושת הביטחון בביתכם.

עובד על מנעול הדלת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
Rat, Trap
לכידת חולדה ביידים

הופעה של חולדות אצלנו בבית עלולה להיות דבר מטריד ביותר. עבור רבים מאיתנו הנוכחות של החולדה היא לא משהו שאנחנו מוכנים לקבל, מה שאומר שנצטרך

קרא עוד »