שירותי הענן שמציעים חברת נביוס ישראל

הציבור הרחב נכון לשנת 2023, כבר מכיר את הענן כטכנולוגיה מהפכנית שמשנה את האופן שבו אנחנו עובדים ואת האופן שבו מנהלים מידע. נביוס ישראל היא חברת ענן מובילה בישראל שמציעה מגוון שירותים ופתרונות מתקדמים בתחום הענן. המטרה של החברה היא לספק חבילת שירותים מקיפה וייחודית לעסקים, כדי לעזור להם להתמודד עם אתגרי הטכנולוגיה ולהצליח בסביבת העסקים הדיגיטלית המתמידה.

 

השירותים המוצעים

שירותי ענן מנוהלים עם נביוס ישראל יכולים לספק לכם את כלל השירותים אותם נפרט להלן. שירותים מפורטים אלו, מעצימים לעסקים את הכלים, המשאבים והתשתית הדרושים כדי לנווט בהצלחה בנוף הדיגיטלי ולהניע חדשנות.

 

מחשוב ענן

מחשוב ענן, הוא שירות חזק וגמיש המספק יכולות מחשוב מאובטחות למטרות שונות. זה מאפשר למשתמשים לארח, לבדוק ולבצע בקלות פרויקטי ייצור בשלבים מוקדמים. עם מחשוב ענן, למשתמשים יש את היכולת להתאים אישית את מספר הליבות, הדיסקים והמכונות הווירטואליות בהתאם לדרישות הספציפיות שלהם.

הם יכולים גם להקצות את הכמות הרצויה של זיכרון פיזי ולנטר את ביצועי המשאבים שלהם. בנוסף, מחשוב ענן תומך בפיתוח של מכונות וירטואליות עם יכולות גרפיות מתקדמות, כגון NVIDIA Tesla A100, המאפשר פתרון של בעיות מחשוב מורכבות. השירות מציע גם כלי ניהול נוחים כמו לוח הבקרה, ממשק שורת הפקודה (CLI), ממשק תכנות יישומים (API) וערכת פיתוח תוכנה (SDK).

 

אחסון אובייקטים (S3)

אחסון אובייקטים, הידוע גם בשם S3, הוא פתרון גמיש וקל משקל לאחסון וניתוב פורמטים שונים של נתונים. זה מאפשר למשתמשים לאחסן נתונים בכל פורמט ולגשת אליהם באמצעות מזהי זיהוי ייחודיים. בין אם מדובר במסמכים, תמונות, סרטונים או כל סוג אחר של קבצים, שירות זה מבטיח אחסון מאובטח ואמין.

יתרה מכך, משתמשים יכולים לשתף קבצים בקלות ולנהל הרשאות גישה באמצעות כלים ידידותיים למשתמש כמו מסוף הניהול ו-API תואם S3. שירות זה מאפשר שיתוף פעולה יעיל ושיתוף חלק של נתונים בתוך ארגון או עם שותפים חיצוניים.

 

DNS בענן

Cloud DNS של נביוס ישראל, הוא שירות DNS (מערכת שמות דומיין) מקיף המאפשר למשתמשים לנהל רשומות משאבי DNS ולטפל בשאילתות DNS בקלות. השירות מבטיח זמני תגובה מהירים, זמינות גבוהה וניהול פשוט של רשומות DNS. משתמשים יכולים ליצור ולהגדיר בקלות את מזהי המשאבים שלהם דרך מסוף נביוס ו-API. עם Cloud DNS, עסקים יכולים לנהל ביעילות את שמות הדומיין שלהם, למפות אותם לכתובות ה-IP המתאימות שלהם, ולאפשר גישה חלקה ואמינה לאתרים או לאפליקציות שלהם.

 

ענן פרטי וירטואלי

שירות ענן פרטי וירטואלי (VPC) של נביוס ישראל, מאפשר למשתמשים ליצור ולנהל רשתות ענן בתוך הארגון שלהם. VPCs מספקים סביבה מאובטחת ומבודדת לפריסת משאבים תוך מתן אפשרות קישוריות לאינטרנט והעברת נתונים חלקה. הוא מציע ניהול כתובות IP מתקדם, בידוד לוגי ויכולת לעקוף תעבורה מרשתות אחרות. עם VPC, עסקים יכולים ליצור ביעילות רשתות וירטואליות מבודדות משלהם ולפרוס משאבים בצורה מאובטחת, תוך הבטחת מדרגיות, גמישות וביצועים מיטביים.

 

מאזן עומסים ברשת

שירות Network Load Balancer (NLB) של נביוס ישראל, נועד להפיץ תעבורת רשת על פני משאבים מרובים ולהבטיח זמינות גבוהה לאתרים ואפליקציות. NLB עוזר לייעל את הביצועים על ידי הפצה חכמה של בקשות רשת נכנסות, מניעת עומס יתר של משאבים ספציפיים. הוא מבצע בדיקות זמינות קבועות למשאבים ומנתב אוטומטית את התעבורה למופעים זמינים, מה שמשפר את המהימנות הכללית וההיענות של יישומים. שירות Network Load Balancer מפשט את תהליך קנה המידה של יישומים ומבטיח חווית משתמש חלקה גם בתקופות תעבורה גבוהה.

 

בניית ארכיטקטורות רב-שכבתיות

נביוס ישראל, מאפשרת למשתמשים ליצור ארכיטקטורות רב-שכבתיות באמצעות מאזני עומסים בענן. ארכיטקטורה זו מאפשרת הפצה יעילה של חישובים על פני שכבות שונות, ומאפשרת ניצול אופטימלי של משאבים ומדרגיות. משתמשים יכולים לבצע חישובים בשכבה אחת ולאחר מכן לנתב את הנתונים לשכבות עוקבות באמצעות קווים מותאמים אישית. ארכיטקטורה גמישה זו, מבטיחה חוסן וסובלנות לתקלות, מכיוון שהיא מאפשרת מעבר אוטומטי לכשל וחלוקת עומסים בין משאבים מרובים, וכתוצאה מכך זמינות גבוהה וביצועים משופרים.

 

לסיכום

נביוס ישראל מציעה מגוון מקיף של שירותי ענן מתקדמים לעסקים, ומספקת להם פתרונות גמישים וניתנים להרחבה לצרכי המחשוב שלהם. שירות מחשוב ענן מאפשר יכולות מחשוב מאובטחות וניתנות להתאמה אישית, בעוד Object Storage (S3) מאפשר אחסון ואחזור יעילים של פורמטי נתונים שונים. Cloud DNS מפשט את ניהול ה-DNS, ו- Virtual Private Cloud מספק סביבת רשת מאובטחת ומבודדת.

מאזן העומס ברשת מבטיח זמינות גבוהה וביצועים אופטימליים עבור אתרי אינטרנט ואפליקציות. בנוסף, היכולת לבנות ארכיטקטורות רב-שכבתיות מאפשרת ניצול משופר של משאבים וחוסן. עם שירותי הענן של נביוס ישראל, עסקים יכולים למנף ביעילות את כוחו של הענן כדי להניע חדשנות ולהצליח בעידן הדיגיטלי.

ישראל הנביית

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כל מה שרציתם לדעת על אנרגיה מתחדשת

בשנים האחרונות, המודעות לחשיבות האנרגיה הירוקה הולכת וגוברת. יותר ויותר אנשים מבינים את ההשלכות הסביבתיות של שימוש בדלקים מאובנים, ומחפשים פתרונות אנרגיה נקיים וברי קיימא.

קרא עוד »
שלבים להחלפת דיו למדפסת
5 שלבים להחלפת דיו למדפסת

החלפת דיו למדפסת היא משימה פשוטה, אך כזו שחשוב להכיר בין אם אתם מדפיסים באופן פרטי בבית, ובין אם אתם מדפיסים במשרד כחלק מעבודתכם השוטפת.

קרא עוד »
קהילות בפייסבוק
 4 קהילות מעניינות בפייסבוק

פייסבוק הפכה למרכז לקהילות מגוונות, המחברת בין אנשים עם תחומי עניין ותשוקות משותפים. מחובבים ועד אנשי מקצוע, קבוצות פייסבוק מציעות פלטפורמה לאנשים לעסוק, לשתף ידע

קרא עוד »