2 דברים שחשוב לזכור על דמי תיווך בעת מכירת דירה

בימים האחרונים אנו קוראים הרבה ביקורות שנכתבות ברחבי הרשת על מתווכחים. מרבית הביקורות עוסקות בתשלום של דמי תיווך שנוגעים להליך של מכירת דירה. כשראינו שהרשת סוערת בנושא, הבנו כי עלינו להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש את הדברים שחשוב לזכור על דמי תיווך בעת מכירה של דירה. אנו מקווים שמדריך זה יעשה סדר למי שמתכננים להסתייע בשירותיו של מתווך בעתיד ויביא להפחתה בסערה שקיימת כיום ברשת.

 

תכירו את המומחים שעזרו לנו לרכז מידע על דמי תיווך

אנחנו נציג בפניכם את כל הפרטים החשובים ביותר בכל הנוגע לדמי תיווך בעת מכירת דירה. רגע לפני שזה יקרה, עלינו לומר לכם כי המדריך הנוכחי נכתב תוך ליווי מצד גורמים שיודעים דבר או שניים בנושא. אם אתם מכירים אותנו ואת המדריכים שלנו, אתם כבר יודעים שאנו פונים אל אנשים שמכירים את התחום שאותו אנחנו סוקרים.

הפעם, פנינו אל מי שביצעו לאחרונה עסקה של מכירת דירה באמצעות מתווך. ביקשנו לדעת מהם הדברים שצריך לדעת על דמי תיווך במצב שכזה וקיבלנו מעל ל – 10 דברים. גילינו בסופו של דבר שיש 2 דברים שחוזרים על עצמם והחלטנו שהם אלו שיוצגו בפניכם במדריך. שכן, הם נראים החשובים ביותר.

מכירת דירה

הדבר ה – 1 שצריך לזכור על דמי תיווך בעת מכירת דירה

תקשיבו למומחים שכבר שילמו בעבר דמי תיווך מכירה של דירה עם מתווך ותדעו שהדבר ה – 1 שאתם צריכים לזכור נוגע לבירור ראשוני אודות העלות של דמי התיווך. כלומר, אל תשאלו את המתווך בסוף העסקה כמה אתם תצטרכו לשלם לו. תבררו את העניין בתחילת הדרך. ראוי לציין כי אם תפנו אל מתווך מומלץ, אתם לא תצטרכו לשאול בכלל, כי הוא יציג בפניכם מסמך מסודר עם דמי התיווך כבר בתחילת העסקה.

 

הדבר ה – 2  שצריך לזכור על דמי תיווך בעת מכירת דירה

אתם צריכים לזכור שלכל מתווך יש תמחור אחר. כך שיכול להיות שמכרתם בעבר דירה דרך מתווך מסוים והפעם אתם מגיעים אל מתווך אחר – אין זה אומר שאתם תקבלו את אותה הצעת מחיר. צאו מנקודת הנחה זו שתאפשר לכם להגיע עם גמישות מחשבתית לפגישה עם המתווך.

מכירת דירה

טיפ שחשוב לדעת בנוגע למתווכים

הגולשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך הדגישו לא מעט את החשיבות בפנייה אל מתווך מומלץ. לדבריהם, ברגע שפונים אל מתווך שכזה, אפשר להיות בטוחים שהוא יציג בפניכם את כל הדברים החשובים. כך שלא תצטרכו לזכור את כל הפרטים החשובים על דמי תיווך.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 2 הדברים החשובים שעליכם לזכור על דמי תיווך בעת מכירת דירה. כעת, כשיש בידיכם את כל הפרטים, נותר לכם רק לפנות אל מתווך מומלץ ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

מכירת דירה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כך תגייסו עובדים בעזרת היי-בוב!
כך תגייסו עובדים בעזרת היי-בוב!

גיוס עובדים של חברות מתאפיין בתחרות שהולכת וגוברת בהשגת העובדים הטובים ביותר. ארגונים בעולם מתמודדים עם אתגרים רבים בגיוס עובדים מתאימים, תוך התחשבות בשוני התרבותי,

קרא עוד »
כך תגרמו לעובדים להישאר - טיפים מHR
כך תגרמו לעובדים להישאר – טיפים מHR

עולם העבודה מתאפיין בתחרות הולכת וגוברת על עובדים איכותיים. ארגונים רבים מתמודדים עם תופעה של תחלופת עובדים גבוהה, הגורמת להפסדים כספיים, ירידה ביעילות ופגיעה במוטיבציה.

קרא עוד »
חוּשׁ הַשְׁמִיעָה
חוש השמיעה – מהו?

חוש השמיעה הוא אחד מחמשת החושים שלנו. רובנו לוקחים אותו כמובן מאליו, אבל אם יש לנו בן משפחה מבוגר, או אדם עם מוגבלות בחוש השמיעה,

קרא עוד »