3 אופציות למים מסוננים בבית

מאז ומתמיד ידוע שצריכה של מים היא טובה ואף חשובה בשביל הבריאות הפיזית והמנטלית. לכן, יש המצאות רבות שקשורות לכך. ממציאים בקבוקים מיוחדים, משקאות שונים ועוד. אחת ההמצאות הבולטת קשורה בנושא של מים מסוננים. אך גם פה ניתן להשיג אותם בדרכים שונות. רוצים לדעת מה הכוונה? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

מה זה מים מסוננים?

כפי שזה נשמע מים מסוננים הם בעצם מים שניקו מהם את כל מה שלא טוב. מים יכולים להיות מזוהמים מכל מיני סיבות כמו למשל מחיידקים שוני ומזיקים, מלכלוך, מכלור, אבנית ועוד. דברים אלה אינם בריאים לגוף האדם ולעיתים יכולים אף להזיק לו. לכן, המטרה של מים מסוננים לטהר את המים מכל המזיקים השונים ובכך לגרום לשתייה שאנחנו שותים להיות כמה שיותר נקייה וראויה לשתייה.

אולי בשלה ראשון לא מרגישים משהו שונה במים שהם לא מסוננים, אך חשוב לקחת בחשבון שבערך כ-70% מכלל הגוף שלנו הוא מים ולכן למים יש משמעות גדולה בגוף וחשוב שיהיו כמה שיותר נקיים. סינון המים עוזר לגוף לתפקד בצורה יותר טובה ויכול למנוע הופעה של מחלות בעתיד בטווח הרחוק יותר.

מים מסוננים בבית

איזה מים מסוננים יש?

ברור שמים שמגיעים ישירות מהצינור הם כמובן לא מסוננים. בשנים האחרונות הומצאו כמה דרכים לשתות מים שהם מסוננים. נציג 3 מהן. נפתח בראשונה והפשוטה יותר מים מינרלים שמגיעים בתוך בקבוקים של חברות מים שונות. ניתן לרכוש בקבוקים בגדלים שונים כאשר החברות מציגות כי המים הם מסוננים ומינרלים. היתרון בבקבוקים שניתן לקחת אותם לכל מקום, החסרון שצריך לקנות הרבה מהם ולסחוב אותם בקניות.

אופציה נוספת היא בקבוק בריטה. הבקבוק יותר דומה לקנקן של מים שיש בו סנן מותקן. ניתן להחליף את סנן המים כל כמה זמן לפי הצורך. יש אפילו בריטות שיש להם מנורה שמראה מתי צריך להחליף את סנן המים לפי הצבע שבו היא מהבהבת.

אופציה שלישית היא ברי מים. אלו, נמצאים במטבחים ומחוברים בדרך כלל לצינור המים וכן, למקור חשמלי. ניתן להפעיל אותם בכל עת ולקבל מים בטמפרטורות שונות, יש כאלה שיש בהם אף קרח או אפשרות להוציא מים מוגזים. ניתן להשיג ברי מים כאלה בחנויות שונות כמו בחנות הנקראת עדן בר באר שבע. החיסרון של בר מים הוא העובדה שזה עשוי לתפוס מקום על גבי השיש שלכם.

 

בסיכומו של דבר

לשתות מים זה חשוב ואף הכרחי לבריאות הפיזית והמנטלית של גוף האדם. מים מסוננים הם טובים לגוף ולכן יש כמה המצאות שניתן לצרוך באמצעותן מים מסוננים. בין אלו ניתן למצוא מים מינרלים בבקבוקים, מים מסוננים של ברי מים הנמצאים במטבח וכן, קנקן בריטה. לכל אחת מהאופציות יש קריטריונים שונים וכן יתרונות וחסרונות, תלוי מה מתאים ועדיף לכם.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
השתלת עדשה
השתלת עדשה – האם זה אפשרי?

ראייה טובה חיונית לחיינו. היא מאפשרת לנו לתפקד באופן תקין, ליהנות מהעולם הסובב אותנו ולקיים קשרים חברתיים. אך עבור מיליוני אנשים בעולם, ראייה טובה אינה

קרא עוד »