3 דרכים אפקטיביות לקבל הלוואה גם אם הבנק סירב

בישראל אנשים רבים נמצאים במינוס גדול בבנק. התירוצים נשמעים אמינים ויש מהם הרבה מאוד, כמו יוקר המחייה, השחיתות, המשכורת הנמוכה לעומת ההוצאות, הדתיים, החילונים ועוד. אנשים רבים נמצאים באוברדרפט כמעט כל חודש, והמינוס הולך וגדל לו לאט לאט. לרוב, בניסיון לגשר על כך וגם למטרות אחרות מלבד המינוס, ישראלים רבים לוקחים הלוואה. לא תמיד הבנק מאשר את ההלוואה הזו, ריכזנו עבורכם 3 דרכים אפקטיביות לקבל הלוואה גם אם הבנק שלכם סירב. 

 

מה המשמעות של מינוס בבנק

חוכמת ההמונים של הישראלים מצביעה על כך שלרוב לא ניתן לחיות בארץ מבלי להיכנס למינוס. בזכות הגישה הישראלית המרוויחים העיקרים הם הבנקים, שלהם אין שום סיבה ממשית לשכנע אותנו לחיות ללא מינוס בבנק. אך המינוס בבנק הוא ממש לא טוב עבורכם. המשמעות העיקרית היא שלקחתם הלוואה מהבנק, אך עם הריבית הגבוהה ביותר שתוכלו לקבל.

 

הלוואה מחברת כרטיסי אשראי

הלוואה חוץ בנקאית עשויה לאפשר לכם לקבל את ההלוואה מכמה מקורות. המקורות העיקריים הם: מחברות כרטיסי האשראי, מחברה פרטית או מחברות אשראי חוץ בנקאיות. הלוואה מחברת כרטיסי אשראי עשויה להיות לעיתים גבוהה יותר מהריבית של הבנק. לרוב תוכלו לקבל הלוואה מחברת כרטיסי אשראי, אך הריבית היא 12% ומעלה על הלוואות עד מאה אלף שקלים. חברות האשראי מפתות לרוב ומציעות הלוואה נוחה ללא ערבויות ופיקדונות על סכומים נמוכים, אך אל תרוצו לקחת, כי יש אבל גדול, יש להם אפשרויות של גבייה בלתי מוגבלות.

 

הלוואה מחברת אשראי חוץ בנקאית

הלוואה מחברת אשראי חוץ בנקאית היא רעיון לא רע אם סורבתם לקבל הלוואה ממקורות אחרים. חברות האשראי החוץ בנקאיות בדומה לחברת כרטיסי אשראי, יכולים לתת הלוואה בסכומים נמוכים עם תנאי תשלום שאינם שקופים. בפועל זה אומר שכל לקוח יקבל ריבית אחרת. אם אתם לא חייבים לקחת הלוואה ממקור זה – פשוט מומלץ לא לקחת אותה.

 

הלוואה ממקור פרטי

הלוואות למוגבלים היא הלוואה מגורמים חוץ בנקאים. הרעיון של הלוואה למוגבלים היא לקבל הלוואה גם אם חשבון הבנק שלכם נחשב מוגבל. עצם העובדה שהחשבון מוגבל, לעיתים יכול להקשות רבות על החזרת ההלוואה, אך לא מונע ממכם לקבל אותה.

הלוואה ממקור פרטי היא פתרון מצוין עבור אנשים שהבנק סירב להם לקבל את ההלוואה, ואינם רוצים לקחת את הלוואה ממקורות אחרים כמו כרטיסי אשראי בגלל גובהה הריבית. הלוואה פרטית מוענקת תוך זמן קצר, דבר שמקל על אנשים רבים בלקיחת ההלוואה.

 

לסיכום

כאשר אתם לקוחות הנחשבים מוגבלים בבנק והבנק שלכם סירב לתת לכם הלוואה, אינכם צריכים לחשוש. יש מקורות אחרים שתוכלו לקבל מהם הלוואה. כמו למשל חברת כרטיסי אשראי, חברות אשראי חוץ בנקאיות ומקורות פרטיים. לרוב חברות האשראי יתנו הלוואה עם ריבית גבוהה, אך בחברות פרטיות תוכלו למצוא הלוואות מגוונות מאוד שיתאימו עבורכם.

לְהַלווֹת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
דולרים
5 מטרות לשמן ניקח הלוואה

המטרות ללקיחת הלוואה הן מגוונות. יש גופי מימון שחשוב להם לפני אישור ההלוואה לדעת את מטרתה ורק אם היא מוצאת חן בעיניהם, הם מאשרים אותה.

קרא עוד »