3  יתרונות בריאותיים לזוגיות בריאה ואוהבת

זוגיות בריאה ואוהבת, יכולה להתקיים בזכות תקשורת פתוחה, מאמץ והשקעה בקשר, וראייה של הצד השני והתחושות שלו בתוך הקשר. בזכות האיזון הזה וההשקעה הזו – תוכלו באמת ליצור קשר הדוק ומוצלח, שנותר יציב לאורך זמן ושומר על אינטימיות ופתיחות. זוגיות בריאה ואוהבת. מובילה לכמה יתרונות בריאותיים נהדרים שכדאי להכיר ולהיות מודעים אליהם. לפניכם קצת על  3יתרונות בריאותיים לזוגיות בריאה ואוהבת.

 

3 יתרונות בריאותיים שמקנה זוגיות בריאה, יציבה ואוהבת:

 

סיפוק מיני היעיל בהפגת מתחים

יחסי מין, משפיעים על חיינו באופן ממשי, הן מבחינה מנטלית של השגת קרבה ואינטימיות, הפגת מתחים והנאה רבה, והן ברמה הפיזית ובתחושות הגוף. זוגיות בריאה ואוהבת שמקיימת יחסי מין המרצים את שני הצדדים, יכולה לתרום בריאותית לשני הצדדים בקשר ולהבטיח הנאה, סיפוק, ובריאות מנטלית ורוגע מהקשר. עבור בעיות שונות בחשק המיני או בתפקוד המיני, ישנם מספר פתרונות יעילים כמו ויאגרה ללא מרשם, וכדומה.

 

שלווה מנטלית ובהתאם גוף רגוע

זוגיות בריאה ואוהבת, מעניקה לנו ביטחון ושמחה, שלווה וסיפוק מהתחושה האוהבת שאנחנו מקבלים, מהחיבוקים שכבר ידוע כי הם משחררים לנו הורמונים מרגיעים וחיוביים במוח, וכך מבטיחה עבורנו שלווה מנטלית ורוגע בשגרת ימינו. בהתאם, גם הגוף שלנו מגיב, וכך נמצא שגם מבחינה גופות זוגות אוהבים ישנים טוב יותר, ויש להם לחץ דם תקין ונמוך בהתאם. לעומת זאת נמצא שאצל זוגות שרבים הרבה, לחץ הדם גבוה ומעל הממוצע.

 

אכילה נכונה ובריאה, ושימוש מופחת באלכוהול

שגרת החיים של בני זוג אוהבים, נמצאה כשגרה שמכילה אוכל בריא יותר ופחות ג'אנק פוד וחטיפים שאינם בריאים, וכן שימוש מופחת באלכוהול מאשר זוגות שנמצאים במערכת יחסים מעורערת או רווקים. כך ניתן לראות כיצד עצם ההמצאות במערכת זוגית אוהבת ויציבה, משפיעה על שגרת חיינו והבריאות שלנו ומביאה אותנו לשמור על גופנו ועל גוף בני זוגנו.

 

כיצד ניתן לשמר זוגיות בריאה ואוהבת?

מאחר ולזוגיות בריאה ואוהבת יש כל כך הרבה יתרונות ובעיקר פשוט שמחת חיים ושלווה, כולנו מחפשים אחר זוגיות כזו, ומנסים לשפר את הזוגיות שלנו כמה שאפשר כדי שתהיה הכי יציבה, אוהבת ושלווה שאפשר. כדי להגיע למצב כזה, יש כמה פעולות שצריך לעשות, בעיקר דרך השקעה בתקשורת, בפתיחות ובכנות בין בני הזוג.

מעבר לכך מומלץ לשמר דייטים ויציאות בשגרה כדי לשמר את התשוקה וההנאה בתוך הקשר, וכן במקרים מסוימים מומלץ גם ללכת לטיפול זוגי בשביל לוודא שהכל על השולחן, והכל עובר עיבוד, מחשבה והשקעה. כך תוכלו להבטיח זוגיות בה הכל ברור, בה כל חוסר סיפוק שאחד מבני הזוג חש מקבל תשומת לב ומיישמים כדי לשפר אותו.

זוגיות יציבה ואוהבת תהיה כזו בה בני הזוג פתוחים, מנסים להיות הכי טובים ויציבים זה עבור זה, ודואגים גם ליהנות ולייצר יחד שמחת חיים.

3  יתרונות בריאותיים לזוגיות בריאה ואוהבת

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
לידה שקטה והשלכותיה
לידה שקטה והשלכותיה

הלידה השקטה, המכונה גם הפלה טבעית לאחר השבוע ה-20 להריון, היא אירוע טראומטי הפוגע קשות בהורים ובמשפחה. היא מלווה בתחושות עמוקות של צער, אובדן, אשמה,

קרא עוד »
שתלים
מה התהליך של השתלת שיניים?

השתלת שיניים נחשבה עד לפני כמה שנים להליך מורכב ויקר במיוחד. לאחרונה אנו עדים לשינוי משמעותי בהקשר זה. שכן, פעולה זו הפכה לתהליך נפוץ ופשוט

קרא עוד »