3 מתקני משחק לילדים שישדרגו את החצר שלכם

בימים אלו, כשמגפה עולמית מחייבת אותנו להישאר בבתים, שעשועים ביתיים לילדים נהיו רלוונטיים מתמיד. כדי להקל על ההתלבטות והבחירה במשחק הטוב ביותר לילדכם ולחצר שלכם ריכזנו כמה המלצות שוות לשדרג את החוויה הביתית שלכם.

 

דגשים חשובים בעת בחירת מתקני משחק

כשמדובר בילדים יש כמה דגשים חשובים שצריך לזכור בעת בחירת מתקן בשבילם. דגשים אלו רלוונטיים גם לחצר הביתית אך גם לגינה הציבורית, ולקבלת מידע נוסף על מתקנים ציבוריים אנחנו ממליצים לפנות לאתר פיברן מתקני משחק. דגשים אלו הם:

 

  1. בטיחות

כמובן שבטיחות צריכה להיות הדאגה מספר 1 של כל הורה כשמדובר במתקני משחק לילדים, על אחת וכמה כשמדובר בילדים קטנים. לא משנה מהו המתקן, עליו להיות בטוח.

 

  1. בריאות גופנית

חשוב להתחשב בכמה המתקן מפעיל את הילדים, ומעודד אותם לפעילות גופנית. חשוב מגיל צעיר לפתח מודעות לפעילות גופנית בריאה ובנוסף מתקן מפעיל או מתקן שיוציא את האנרגיות של הילדים בזמן למקלחות וארוחת ערב, ויקצר משמעותית את זמן ההשכבה.

 

  1. הנאה

גם אם המתקן שבחנו בטוח ומפעיל, אם הוא לא מהנה הילדים לא יעשו בו שימוש, וחבל. המטרה במתקן שעשועים הוא הנאת הילדים והרצון לחזור ולהשתמש בו, אז חשוב שהוא יהיה כיף! המלצות ל-3 מתקנים שישעשעו את הילדים בחצר שלכם

 

  1. מגלשה

מה שטוב במגלשות ביתיות זה המגוון הגדול. אפשר למצוא מגלשות ביתיות לכל גיל, מגיל שנה ועד 99, כמעט בכל הגדלים. תוכלו למצוא מגלשות קטנות לפעוטות שלכם הבנויות בגובה נמוך ובטוח שירגיל אותם לאט למגלשות בגנים הציבוריים. יתרון נוסף הוא הקומפקטיות של המגלשות הביתיות, לרוב הדגמים קיימת אפשרות לקפל את רגלי המגלשה ולפתוח אותם שוב כשמגיע הזמן לשחק בה, והן יכולות להתאים גם למרפסת ולא רק לגינה.

 

  1. טרמפולינה

טרמפולינות הן מתקן אהוב כבר שנים בקרב ילדים, ורוב הדגמים מגיעים עם רשת בטיחות השומרת על הילדים מנפילה או פציעה. יתרון עצום נוסף הוא הערך הספורטיבי של הטרמפולינה, שכן נמצא ששימוש בטרמפולינה מחזק את שרירי הליבה. בנוסף קיים מבחר רחב של דגמים וגדלים כך שטרמפולינות מסוימות יכולות להתאים גם למרפסת או חדר פנימי בחודשי החורף.

 

  1. נדנדות

היתרון הגדול ביותר בנדנדות הוא המבחר. תוכלו לבחור נדנדה קטנה לילד יחיד צעיר, או נדנדת ישיבה שתתאים גם לכם ההורים בימי קיץ או בערב אחרי שהילדים הלכו לישון. נדנדה מוציאה אנרגיה ויוצרת ריגוש, וגם מגיעה בכמה דגמים המתאימים לגילאים שונים. חשוב לזכור, בכל זאת, שנדנדות לילדים ובמיוחד כאלו בטיחותיות מתאימות לגינה ופחות למרפסת.

 

לסיכום

כשאתם באים לבחור מתקן לגינה בשביל הילדים חשוב להתחשב בבטיחות המתקן, יכולות ההפעלה שלו, וכמה הנאה הוא ייסב לילדכם. מעבר לכך העזרו בשיקולים כמו גודל הגינה, גילאי הילדים, והנאתם האישית. תתחברו לילד הפנימי בכם ותבחרו את המתקן המושלם לביתכם!

3 מתקני משחק לילדים שישדרגו את החצר שלכם

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
אקדח
איפה ניתן להוציא רישיון לנשק?

  המצב הביטחוני הלא פשוט בתקופה האחרונה, והתערערות הביטחון האישי של האזרחים במדינת ישראל, הביא לביקוש הולך וגובר של אזרחים להוצאת רישיון נשק. העניין כמובן

קרא עוד »
בית קברות
מה הן מצבות כפולות?

סדרת כתבות שעוסקת במקרי מוות לא פתורים הובילה צופים רבים לתהייה שלא נוגעת כלל למקרי הרצח, אלא למצבות. אם צפיתם בסדרה זו, וודאי ראיתם את

קרא עוד »