4 סוגי המחשבונים אונליין הקיימים

 נמאס לכם לחפש כל פעם מחשבון אונליין?. להיכנס לגוגל, לכתוב בחיפוש, למיין תוצאות ולהיכנס. בטוח שנמאס. אז הנה לכם ארבעה סוגי מחשבוני אונליין שאתם חייבים וכולם במקום אחד. שומרים במועדפים, נכנסים, בוחרים מחשבון, מקלידים את הנתונים וזהו.

 

מחשבון אחוזים

הכי בשימוש. צריכים לחשב אחוזים לטיפ, מבצעי הנחות בקניות, אחוז ריבית. אז נכון בכל טלפון יש מחשבון מובנה, אבל מי מאיתנו זוכר איך מבצעים חישוב אחוזים (זה תמיד מבלבל מתי ללחוץ אל כפתור האחוז)?  לי המחשבון עוזר המון במסעדות, במיוחד שבשנים האחרונות הטיפ הנהוג להשאיר הוא 12.5 אחוזים או 15 או 17.5. ומכיוון שהמורה לחשבון מכיתה ח' הפסיקה לענות לטלפונים שלי ושלחה לי הודעה שהיא לא מוכנה לעשות לי יותר חישובים בתירוץ שאני כבר מבוגר, המחשבון הזה פתר לי את הבעיה  https://360c.co.il

 

מחשבון המע"מ

מחשבון לחישוב הכי מעצבן שיש (כי פתאום המוצר עולה לנו יותר). אתם בשיחה עם ספק שירות, הגעתם לשלב המחיר ואז הוא אמר "אבל זה לא כולל את המע"מ" או שאתם רואים מחיר של מוצר באינטרנט ולידו באותיות קטנות, לא כולל מע"מ. אתם מנסים להיזכר כמה זה בכלל המע"מ ? הרי לפני כמה זמן שמעתם שהורידו או שבעצם העלו ואז אתם צריכים לחשב. מחשבון המע"מ פותר לכם את הבעיות הללו בקלות. (אגב המע"מ הוא 17 אחוז).

 

מחשבון הימים

מחשבון  סופר ימים (בין תאריכים). לא מעט פעמים אנחנו צריכים לדעת כמה ימים יש בתקופה מסוימת. למשל, כמה ימים הקייטנה לילדה (כמה זה עולה לנו ליום?), לבדוק מהו התקציב היומי של הטיול ואז לדעת לכמה ימים ניתן להאריך אותו?. דוגמא נוספת היא לצורך הכנת גאנט פעילויות בעבודה או לחשב זמן הגעה של מוצר שהזמנתם.

המחשבון הזה סופר לכם ימים בין תאריכים בקלות, בלי שתצטרכו להשתמש באצבעות או לחפש יומן עם לוח חודשי ולספור משבצות, להתבלבל ולספור שוב. חישוב ימים מהיר וקל.

 

מחשבון המילים

מחשבון סופר מילים. מיד תגידו, למה אני צריך מחשבון סופר מילים הרי WORD עושה את זה אוטומטית?. אז לא כולנו מיוחסים שיש להם WORD, חלקנו כותב באפליקציות הודעות, אפליקציות פתקים וכדומה ואם אנחנו מוגבלים במילים או רוצים לבדוק שאנחנו לא חופרים אז המחשבון הזה עושה עבודה מדויקת. עושים העתק למילים שהקלדנו, מדביקים למחשבון והופ אנחנו יודעים בכמה מילים השתמשנו.

 

לסיום

זה לא סוד שלרובנו יש קושי לחשב חישובים בראש (לא כולנו סטיבן הוקינג). אם זאת לרובנו חשוב לתת טיפ מדויק, לחשב מה ההנחה בחנות ולגלות כמה מוסיף לנו המע"מ. לכל זה יש פתרון פשוט, מהיר וזמין שנקרא מחשבונים אונליין. ועכשיו המחשבונים הכי שימושיים במקום אחד. אז קדימה תתחילו לחשב, גם בשביל הכיף.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
השתלת עדשה
השתלת עדשה – האם זה אפשרי?

ראייה טובה חיונית לחיינו. היא מאפשרת לנו לתפקד באופן תקין, ליהנות מהעולם הסובב אותנו ולקיים קשרים חברתיים. אך עבור מיליוני אנשים בעולם, ראייה טובה אינה

קרא עוד »