4 סיבות להתחיל אימון כושר קרבי

יש אינספור סיבות טובות להתחיל להתאמן ולשמור על אורח חיים הכולל בתוכו פעילות גופנית כזו או אחרת. על אחת כמה וכמה, סיבות אלו מקבלות נפח ומשמעות אחרת לגמרי כשמדובר על אימוני כושר קרבי לקראת הגיוס לצה"ל. היתרונות של אימון כושר קרבי כוללים היבטים שונים של רובדי החיים שלנו, והם בטח לא מה שציפיתם. סקרנים? בואו נתחיל

 

על נוהל ערפל כבר שמעתם

נוהל ערפל, ערפל מסלול והמילה הזו בכללי מייצגת את חוסר הוודאות ואמורפיות של הימים במסגרת הצבא. אימון כושר קרבי הוא אימון מאוד ייעודי ומאוד ספציפי. מסגרות ותכניות אימון אלו מנסות לדמות כמה שיותר את האתגרים בדרישות הגופניות של הצבא בימי סיירות, גיבושים והכשרות בטירונות ואימון מתקדם.

השתתפות במסגרת אימון כושר קרבי מפתחת את החוסן המנטלי והמשאבים הזמינים לחיילים לעתיד ומייצרת להם וודאות מסומית לקראת השירות הצבאי, להיבט של הדרישה הפיזית.

 

הפרט והקבוצה

אימוני כושר קרבי מכינים את המשתתפים בו לדינמיקה קבוצתית. פרמטר זה נבחן על ידי המפקדים, מגבשים ומאבחנים כמעט בכל שלב בצבא. להיות שחקן קבוצתי היא סגולה הנדרשת ברמות הגבוהות ביותר מכל חייל בשירות הצבאי.

היכולת לעבוד עם אנשים נוספים למען מטרה מסוימת, קטנה ככל שתהיה היא עוד צעד בדרך על יעדים גדולים יותר כמו להתמודד עם תעסוק מבצעית בצורה מבצעית, קבוצתית וחברית, בניית סגלי מפקדים וכל היוצא מאלו.

 

תחושת מסוגלות

פידבק חיובי לפעולות שאנו מבצעים ידוע כבר מאות שנים בתור מניע מרכזי להצלחה האישית שלנו. היכולת לעמוד בדרישות הפיזיות שלא אימון כושר קרבי הן לא דבר המובן מאליו בכלל. סחיבת שקי פק"ל, ריצות וזחילות הן לא מנת חלקו של האזרח הממוצע בעולם בגילאי 15 – 18.

היכולת להתמודד עם מטלות פיזיות מורכבות תורמות לחוסן האישי ומגדילה את מאגר משאבי החוסן הזמינים של המתאמן, כך שברגע האמת – הוא לא יופתע והוא יוכל להתנהל בקלות.

 

נפש בריאה בגוף בריא

הבסיס לכל. אימון כושר קרבי הוא אימון קשה, מורכב ומחזק מאוד. שילוב של שגרת אימונים זו עם תזונה נכונה, חיי חברה טובים ומנוחה יחזקו את הגוף בכל היבט אפשרי.

 

אז למה לחכות

אם אתם יכולים ורוצים, הרשמו לקבוצת אימון כושר קרבי. היתרונות לכך יכולים להתפרס הרבה מעבר למילות כתבה זו. תוכלו להביא את עצמכם לידי ביטוי, לקחת חלק בתהליך קבוצתי, לעזור לאחרים לעמוד ביעדים שלהם ובאופן הדדי גם יעזרו לכם.

מעבר לכל אלו; שיפור חיי החברה, הגדלת הרשת החברתית שלכם והתנסות באתגרים חדשים רק תטיב עמכם ותהפוך אתכם לחיילים טובים יותר בהווה, ולאזרחים חכמים ומבינים יותר בעתיד. אל תחששו מהלא נודע, וזה השיעור הראשון שלכם לקראת הצבא. תתנסו, תתחזקו ותתעצמו. בהצלחה לכם, ואל תשכחו לנוח!

אימון כושר

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
השתלת עדשה
השתלת עדשה – האם זה אפשרי?

ראייה טובה חיונית לחיינו. היא מאפשרת לנו לתפקד באופן תקין, ליהנות מהעולם הסובב אותנו ולקיים קשרים חברתיים. אך עבור מיליוני אנשים בעולם, ראייה טובה אינה

קרא עוד »