4 רעיונות למתנות מרגשות לאהובים שלכם 

חוגגים למישהו שיקר לליבכם? בגדים, שוברים לארוחת בוקר ומתנות דומות מיצו את עצמן? אם גם אתם מחפשים מתנות ייחודיות ומרגשות לאהובים שלכם, מתנות שיש בהן נגיעה אישית, יש לנו כמה הצעות מצוינות בשבילכם:

 

עט עם הקדשה אישית

עטים מזוהים לרוב עם עולם העבודה, כאשר עטים מסוימים עשויים אף להוות סמל סטטוס. יחד עם זאת, עט ייחודי עם הקדשה אישית נתפס כמתנה מרגשת במיוחד, המכניסה את עולמו האישי והמשפחתי של בר השמחה לכל תחומי חייו. ייחודיותה של מתנה זו נובע מכך שבאמצעות מספר מילים בודדות החרוטות על העט ניתן להעביר רגשות אהבה, תודה והערכה. מתנה קטנה עם משמעות גדולה ומדויקת.

עט עם הקדשה אישית

תמונה מודפסת על קנבס

תמונות מסוגים שונים מלוות תחנות חיים שונות. ובכל זאת, יש הבדל בין תמונות ממוסגרות לתמונה שנבחרה בקפידה והודפסה על קנבס. מי שמעניק מתנה תמונה על קנבס יכול להיות בטוח שמדובר במתנה נוגעת ומרגשת. מומלץ לבחור בתמונה אישית של אהובכם, תמונה ברורה שמשקפת את אישיותו ולהדפיסה בשחור – לבן או בצבעים חדים שידגישו אישיות זו. לא פחות מרגש מכך ניתן לבחור בתמונה משפחתית שאהובכם במרכזה ולהדפיסה על קנבס, צורת הדפסה אשר משווה לתמונה מראה חם וחיוני.

 

אלבום משפחתי

בעידן הנוכחי תמונות הן חלק בלתי נפרד מחיי היומיום. אנו מצלמים את עצמנו לדעת, ולצד זאת מוצפים בשפע של תמונות החוזרות על עצמן. לא בכדי מתנה כאלבום משפחתי הפכה בעשור האחרון ליקרת ערך. העובדה שמישהו הקדיש זמן וחשיבה בבחירת תמונות, בסידורן ובקיבוצן לאלבום משפחתי משמחת לכשעצמה. לא פחות מכך, מרגש הדפדוף באלבום ושלל הזיכרונות והחוויות העולים ממנו. מתנה מקסימה שניתן לחזור אליה שוב ושוב.

אלבום משפחתי

מצגת או ספר דיגיטאלי

לצד המתנות שהוצגו, בשנים האחרונות יש ביקוש הולך וגובר למתנות חדשניות כדוגמת מצגת או ספר דיגיטאלי. כיום, תוכנות ופלטפורמות פשוטות למדיי מייצרות תוצרים מרשימים ומעוצבים למצגות או לספרים דיגיטאליים. מתנות מסוג זה מספרות את סיפורו של מקבל המתנה. כך, למשל, ניתן למצוא ספר ילדים כשבמרכזו דמות הסב החוגג את יום הולדתו. דוגמא נוספת היא מצגת משלבי חיים שונים של בר או ברת השמחה, המשלבת תמונות, ברכות וסרטונים.

 

לסיכום

כשמדובר באהובים שלנו, לא נרצה להסתפק במתנה גנרית, אלא נשאף למצוא מתנה ייחודית ומרגשת, שתעביר את המסר כי אותו אדם חשוב לנו ויש לו משמעות גדולה בחיינו. נחפש מתנה יצירתית, עם נגיעה אישית, מתנה שתפורה לאישיותו ולעולמו של אהובנו ושלא ניתן למסרה לאף אדם אחר.

עט עם הקדשה אישית, תמונה מודפסת על קנבס או אלבום משפחתי הן מתנות נפלאות שעונות על כך. אם אתם מחפשים מתנות חדשניות יותר, מצגת או ספר דיגיטאלי שמשקפים את הסיפור האישי או המשפחתי של אהובכם יעשו את העבודה. ושתמיד נזכה לתת ולשמח!

מתנות מרגשות

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא