4 רעיונות מגניבים לעיצוב הבית

אם יש תחום שאפשר לדבר עליו בלי סוף הוא עיצוב הבית שלנו! מאז משבר הקורונה, חשיבותו לש המרחב הפרטי – אישי שלנו עלתה פלאים.

יש עלייה גדולה בכמות האנשים שעושים גינון ביתי, עבודות מקרמה ולוקחים הלאה את כל העניין ההיבט העיצובי על סביבת המחייה שלהם.

אלו הרעיוניות החמים ביותר לעיצוב הבית שלכם

 

עץ וטבע

מוצרי העץ חזרו, ובענק. בימים חורפיים אלו, הטבע פורח; והכל בוצי, רטוב וקר. רהיטי עץ מזכירים לנו את מה שבחוץ,  עשויים מחומרים טבעיים, יפים וממלאי חלל. תתפלאו, אך לא כל חנות לעיצוב הבית תעמיד לרשותכם את מבחר רהיטי העץ שאתם מצפים לראות. אם הסתקרנתם; תחשבו על כלי מטבח מעץ, רהיטים ופסלונים קטנים, בולי עץ מעוצבים … טבע בתוך הבית עושה אותנו שלווים יותר.

 

קיר צמחייה

פסקה זו מיועדת לנועזים בלבד. על הגינון הביתי הנפוץ נדבר בהמשך. בפסקה זו נדבר על המערכת ההידרופונית. מדובר במערכת צינורות שמריצה בתוכן את אותם המים. בתוך מערכת צינורות זו יש מקומות ייעודיים להניח שתילים של עשבים, ירקות – שיח, פרחים ועשבי תיבול. מדובר בפתרון נהדר לחובבי הגידול הביתי לספק לעצמם ירקות בגידול טבעי, נקי ובעל מראה דקורטיבי במיוחד.

 

קיר אומנותי

קיר הוא קנבס ענקי. אפשר לעשות איתו הכל. מה זה הכל? הסתכלו על החלל בחדר שלכם. לא חובה לצבוע קיר שלם כדי להפוך אותו לאומנותי. מספיק שליד העציץ שיושב על מדף יהיה ריבוע של צבע שתואם את השתיל. אם אתם עדיין מהססים, אתם כנראה לא מבינים כמה שזה יפה, מחמיא ומיוחד. קירות יכולים להיות משטח עצום לאופי ולביטוי האומנותי שלנו, רק צריך לצאת לרגע מהקופסה.

 

מסגרות ואיורים

כיום, יש אמנים מפורסמים וציירים מוכשרים, אך לא על הקנבס, אלא במרחב הדיגיטלי. מאייר דיגיטלי הוא מקצוע, תחום אומנות ומרחב התבטאות עצום בקרב מעצבים גרפיים. מעבר לתערוכות של מאיירים, תוכלו למצוא עבודות רבות של מעצבים גרפיים ומאיירים. קניתם איור דיגיטלי? עכשיו צריך להדפיס אותו על לפי הגודל והמידות הרשומות, למסגר ולמצוא לא פרטנרים נוספים. זה מה שנקרא קיר אמנים!

 

אינסוף רעיונות

עיצוב הבית הוא אומנות, תחביב ומטלה שלעולם לא נגמרת. אנחנו מתחילי מלהבין מה הכי מבליט את האופי שלנו בהיבט הביתי, ואם מדובר במשפחה – מה יוכל להשרות על בני הבית את התחושה הטובה ביותר. יש אינספור רעיונות אפשריים וזה משתנה ודינמי בין משקי הבית השונים. הדבר החשוב ביותר הוא להבין למה הרגש שלכם היא מתחבר.

לא בהכרח מה הכי יפה, או הכי יקר. אלא מה גורם לכם להרגיש הכי נינוחים, שלווים, רגועים. עיצוב  המרחב הביתי משפיע ישירות על ההתנהגות והלך הרוח שלנו. רק צריך למצוא את העיצוב שמסנכרן עם הנפש שלנו.

סלון ביתי

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
לעצב את הבית
טיפים לעיצוב פנים

לא כל אחד ניחן בכישרון עיצוב וזה עניין די ידוע. עובדה זו תפסה אותנו כשניסינו לעצב את חדר השינה, הסלון והמטבח בבית החדש שלנו. כשגילינו

קרא עוד »