5 טיפים לשחקן פוקר מתחיל

השאיפה של כל שחקן פוקר מתחיל היא להיות שחקן מקצועי במינימום מאמץ. עובדה זו הגיעה לאוזנינו לאחר ששוחחנו עם כמה שחקנים חדשים שהכירו את המשחק רק לאחרונה. החלטנו להוציא מדריך מקיף בנושא שיציג את 5 הטיפים החשובים, שיאפשר לכל אחד להתקדם לרמה גבוהה במינימום זמן ומאמץ. הישארו כאן ותגלו את כל האינפורמציה שדרושה לכם בנושא זה.

 

תכירו את חוקי המשחק באופן מעמיק

תעשו לעצמכם טובה ותכירו תחילה את החוקים של המשחק, כדי שתוכלו להגיע לסבבים עם ידע בנושא. ההמלצה היא לשבת, ללמוד ולשנן את הכללים ודירוגי הידיים. סביר להניח שתחשבו כעת שמדובר בהליך שמתאים לחנונים בלבד, אבל האמת היא שזהו טיפ ששמור לאלופים. שכן, שחקנים מומחים יוכלו להעיד על כך שהם התחילו לשחק רק לאחר שהרגישו שיש להם את הידע הדרוש.

תכירו את חוקי המשחק באופן מעמיק

תתאמנו מראש על פוקר פייס

אי אפשר לכתוב מדריך על משחקי פוקר למתחילים מבלי לציין את האימון היומי של "פוקר פייס". נסביר שמדובר באימון שתצטרכו ליישם מול עצמכם (במראה) ומול חברים. שכן, עליכם לבדוק שיש באפשרותם להסוות את רגשותיכם ולהסתיר את תחושת ההתרגשות או האכזבה שעשויות לבוא לידי ביטוי במהלך המשחק. רק לאחר שתהיו מומחים בפוקר פייס, תוכלו להיכנס לאתר 7XL Official וליישם את הטיפים.

 

תשאירו את הסכומים הגדולים להמשך הדרך

תזכרו שאתם נמצאים כעת בשלב הלמידה, במהלכו אתם מפתחים את יכולות המשחק. לכן, ההמלצה היא להמר על שולחנות לא יקרים במיוחד. אחרי שיהיה לכם את הביטחון הדרוש, תוכלו להשקיע יותר, בידיעה שאתם מכירים את כללי המשחק מקרוב.

תשאירו את הסכומים הגדולים להמשך הדרך

אל תתנו למוח לנוח במהלך המשחק

תשתדלו להשאיר את המחשבות בצד למשך המשחק. שכן, אלה עשויות לפגוע בכושר המשחק שלכם. ההמלצה היא להתמקד בעיקר בקלפים שמוחזקים על ידי היריבים שלכם. התמקדות במטרה זו תמקד אתכם במשחק וגם תאפשר לכם להיטמע בו באופן חד משמעי. ברגע שתשחקו עם עצמכם במשחק זיכרון, תוכלו לזכור את הקלפים שהתקבלו אצלכם, לצד אלה שנפתחו על השולחן. הדבר יאפשר לכם לשער את הידיים שהיריבים שלכם יוכלו להרכיב בהמשך.

 

TAKE IT EASY

תיקחו את המשחק באיזי ואל תתנו לאחרים להאיץ בכם (תרחיש שעשוי לקרות לא פעם, כדי לפגוע ביכולת הריכוז שלכם). הימנעו מביצוע החלטות מהירות ותחשבו היטב במהלך פרישת הקלפים על גבי השולחן. זכרו – מרבית שחקני הפוקר המנוסים לוקחים את הזמן להגיב לכל יד, כדי לא לשדר ביטחון יתר. שכן, מצב שכזה עשוי להרתיע את היריבים שנמצאים בכיסא הסמוך.

 

השורה התחתונה

שחקני פוקר מתחילים צריכים להכיר וליישם את 5 הטיפים שהוצגו לעיל. אלה יאפשרו להם להיטמע במשחק באופן הדרגתי ולצאת ממנו עם ערמות של כסף. נזמין אתכם לשתף אותנו בתובנות שתגלו לאחר שתיישמו את הטיפים הללו. מי יודע? אולי נפרסם אותן במדריך הבא שנעלה לרשת.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
השתלת עדשה
השתלת עדשה – האם זה אפשרי?

ראייה טובה חיונית לחיינו. היא מאפשרת לנו לתפקד באופן תקין, ליהנות מהעולם הסובב אותנו ולקיים קשרים חברתיים. אך עבור מיליוני אנשים בעולם, ראייה טובה אינה

קרא עוד »