5 עקרונות של כל עורך דין מצליח

עורך דין מצליח חייב להשעין גם את השירות וגם את ההתמחות שלו על מספר עקרונות משמעותיים.

אז מה הופך אותו לאיש מקצוע כזה ואיפה בדיוק זה בא לידי ביטוי? הנה כל התשובות

בחירה נכונה של עורך דין היא משימה מורכבת יותר מכפי שנהוג לחשוב. מצד אחד, כולנו ללא יוצא מן הכלל מעוניינים בהתייעצות עם עורך דין מקצועי שמכיר את התחום ובקיא בו. מצד שני, לא תמיד ברור מה מאפיין עורך דין כזה ומה המאפיינים שלו.

החדשות הטובות הן שיש מידע שניתן להשעין עליו את התשובות לסוגיה. בין היתר, סקירה כללית באתרי עורכי דין מראה מהם העקרונות של עורך דין מצליח.

הנה הרשימה המלאה:

 

  1. לשמור על טוהר המידותס

טוהר המידות הוא עניין שבדרך כלל מזוהה עם בעלי תפקידים במגזר הציבורי, אבל האמת היא שגם עורכי דין מקצועיים ומצליחים מחויבים אליו. בשביל שעורך הדין יעשה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר, הוא חייב לשמור על טוהר המידות ועל כללי התנהגות מחייבים. בין היתר, טוהר המידות כולל הימנעות משיקולים זרים, משוא פנים וניצול מעמד והוא זה שמפריד בין עורך דין מצליח וחובבן.

 

  1. להכיר את תחום ההתמחות

עורך דין מצליח חייב להכיר את תחום ההתמחות שלו. ברמה היום יומית, מידת ההיכרות עם תחום ההתמחות היא זו שתקבע האם עורך הדין יצליח לתת מענה לדרישות של קהל היעד והלקוחות והאם הוא בכלל יעזור להם. אם עורך הדין לא מכיר את תחום ההתמחות, אין בכלל טעם לפנות אליו.

 

  1. להעניק יחס אישי

הצלחה של עורך דין מבוססת לעיתים קרובות על המלצות של לקוחות קודמים. אבל בשביל שלקוח של עורך דין מסוים גם ימליץ עליו בפני חברים, קרובים ובני משפחה, השירות שהוא מקבל יהיה חייב להיות מבוסס על יחס אישי. במילים אחרות, עורך דין ששומר על עיקרון של יחס אישי זהה לכל לקוח – בסבירות גבוהה גם יהיה מצליח יותר.

 

  1. להימנע מניגוד אינטרסים

עורך דין מצליח לא יכול להרשות לעצמו להגיע למצב של ניגוד אינטרסים. במקום זה, על עורך הדין להציב רק את האינטרסים של הלקוחות שלו בראש סדר העדיפויות. אם לעורך הדין אין אף סוג של ניגוד אינטרסים, זה בדרך כלל אומר שהשירות המשפטי שניתן על ידו עבור הלקוחות שלו גם יהיה מקצועי ומקיף.

 

  1. להיות זמין גם אחרי שהמשפט מסתיים

עורך דין מצליח נשאר זמין עבור הלקוחות ועומד לרשותם גם אחרי שהמשפט מסתיים. אפילו אם במקרים כאלה עורך הדין לא גובה תשלום על השירות, זה מעיד על המחויבות שלו כלפי הלקוחות ומגדיל את הסיכוי לכך שהם ימליצו עליו גם לעוד אנשים חדשים.

למידע נוסף בנושא, וקבלת השראה מאתר עורך דין, ניתן להכנס כאן https://www.sultanlaw.co.il.

 

משקל

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
הליכי גירושין
איך בוחרים עו״ד לענייני משפחה תותח?

מעט מאבקים משפטיים מביאים איתם את האמוציות, המורכבות האנושית והדקויות התקשורתיות שקיימים בגירושין או גישור משפחתי. בחירה באיש מקצוע מהמעלה הראשונה, כזה שידאג לאינטרס שלכם

קרא עוד »