5 רעיונות למתנה ייחודית ליולדת

כל אישה שהופכת לאם טרייה עוברת חוויה משנת חיים. אין שום ספק כי לידת תינוק חדש לעולם היא חוויה מיוחדת, שמשנה לחלוטין את שגרת היום ואת הפרספקטיבה הכללית. מדובר על רגע ייחודי ומרגש, שמרחיב את המשפחה ומאפשר ליולדת הטרייה לחוות את חווית האימהות. לכן רק הגיוני להשקיע בה באמצעות מתנה ייחודית ומושקעת.

 

רעיונות למתנה מיוחדת ובלתי שגרתית לאם הטרייה

  1. מארז ליולדת – היום ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של מארזים מוכנים, המותאמים באופן מושלם לכל יולדת. ניתן לבחור בין מארזים המיועדים לנשים שילדו תינוק או תינוקת, דבר שכמובן בא לידי ביטוי בצבע המארז עצמו ובצבעים של כל המוצרים הכלולים בו. מארזים המיועדים לאם ולתינוקת למשל, יכילו בעיקר בגדים בצבע וורוד וסגול, לצד צעצועים ומוצצים בצבעים תואמים. לעומת זאת, מארזים שמיועדים לתינוק יכילו לרוב גוונים בצבע כחול ומוצרים בגוון זהה.
  2. מתנה לתינוק שנולד – אין ספק כי מדובר על המתנות השוות ביותר, מאחר ומה יכול להיות יותר חמוד מלקנות מתנה לתינוק בן יומו? הבגדים הקטנטנים והמתוקים, הדובונים החמודים והחיתולים הצבעוניים, מדובר על מתנה שכיף לקנות וכיף לקבל. ניתן לרכוש מארז מוכן של מוצרים שונים לתינוק, או לחילופין, להכין מארז בהתאמה אישית.
  3. שירותי קייטרינג – אומנם בשבועות הראשוניים לאחר הלידה כל המשפחה והחברים נוטים לבוא לבקר ולהביא עמם סירים של אוכל ומתנות שונות, אך תדירות הביקורים נוטה לפחות ככל שעובר הזמן. האם הטרייה לא תמיד מספיקה למצוא את השגרה החדשה שלה, כתוצאה מהצורך התמידי לטפל בתינוק והמחסור הקבוע בשעות שינה. לכן אחת המתנות המתחשבות ביותר היא שובר לשירותי קייטרינג, שיספקו ארוחות טעימות ומזינות עד הבית. הדבר יחסוך ליולדת את הצורך לבשל ויאפשר לה להזין היטב את עצמה ואת התינוק שלה.
  4. שירותי ניקיון – בדיוק כמו במקרה של שירותי הקייטרינג, שירותי הניקיון יכולים לתרום המון לרווחה הנפשית של האם הטרייה. לרוב היולדות אין את הזמן או האנרגיה להתעסק עם ניקיון הבית, לכן שירותי ניקיון מקצועיים יכולים להוות מתנה משמיים. מדובר על מתנה לא שגרתית, שיכולה לסייע רבות לאם הטרייה ולשפר את איכות החיים שלה.
  5. חופשה בהפתעה – רוב האימהות הטריות לא מצליחות ליהנות משנת לילה רציפה, דבר שמוביל לעייפות כרונית ולמחסור קבוע באנרגיה. לכן אחת המתנות המרגשות ביותר יכולה לכלול חופשה בהפתעה. מדובר על חופשה שתאפשר לאם הטרייה לנוח ולצבור אנרגיה.

מתנה

מה כדאי לדעת לגבי מתנות ליולדת?

ההמלצה הכללית היא לרכוש מתנות שימושיות, שיוכלו לשמש את האם הטרייה ואת התינוק שלה בתקופה הקרובה. לא מומלץ לרכוש צעצועים לגיל מבוגר יותר או בגדים לעתיד, מאחר והם יתפסו שטח אחסון מיותר.

 

מתנה לאם הטרייה – סיכום

אין כמו מתנה איכותית ומושקעת ליולדת, כדי להעביר לה את המסר שהיא חשובה, מוערכת ויקרה לליבכם.

מתנה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא