5 שיטות הדברה ומתי נשתמש בהן

הדברה של חרקים או מכרסמים היא צורך שיכול להתעורר מידי פעם. ברגע שזיהיתם אצלכם בבית משהו שדורש הדברה, עליכם לבצע אותה מהר ככל האפשר כדי למנוע התרבות של אותם מזיקים. יש כמה שיטות שבהן ניתן לבצע הדברה, וחשוב להתאים לכל מקרה את ההדברה שמתאימה לו. אנחנו כאן כדי לספר לכם על שיטות הדברה שונות ומתי הן מתאימות.

 

הדברת צינורות

הדברת צינורות היא הדברה שבדרך כלל נעשית בבתים חדשים, אולם ניתן לבצע אותה גם אם הבית שלכם כבר בנוי. בניגוד לשיטות הדברה אחרות, ההדברה הזו נעשית לפני שאנחנו מזהים נוכחות של מזיקים שונים בבית, והיא יעילה בעיקר נגד הגעה של טרמיטים אל הבית שלכם. בשיטה הזו אנחנו מחדירים תחת הריצוף צינורות עם חומר שאמור לגרום לטרמיטים לא להתקרב למרחב שלנו.

הדברת צינורות

ריסוס נגד נמלים

ההתמודדות עם נוכחות של נמלים בבית יכולה קשה במיוחד. הנמלים יכולות להגיע לכל מקום, וברגע שהן הופיעו אצלכם בבית יהיה קשה מאוד להיפטר מהן. הדברת נמלים נעשית על ידי התזת חומר רגיל בכל הפינות של הבית, לרבות החלונות והדלתות. בניגוד להדברות אחרות את ההדברה הזו יש צורך לחדש מידי פעם כדי שהאפקט שלה בגירוש הנמלים יישאר. https://www.agr-non.co.il

הדברת עכברים

מכל המזיקים, עכבר הוא אולי הדבר שאנחנו הכי פחות רוצים לפגוש. הדברה של עכברים נחשבת קשה יותר, כיון שמדובר על יצור גדול שצריך כמות גדולה של חומר הדברה על מנת להיפטר ממנו. בהדברה של עכברים או חולדות אנחנו צריכים להבין מה המקום שממנו הם מגיעים כדי להיפטר מהם.

 

בחירת מדביר

לא משנה על איזו שיטת הדברה הלכתם, חשוב מאוד לדעת כיצד לבחור מדביר. בחלק מההדברות נעשה שימוש בחומרים מסוכנים, דבר שעלול לפגוע במי שגר במרחב שבו בוצעה ההדברה. הקפידו לבחור מדביר מוסמך שעובד לפי תקני הבטיחות המחמירים ביותר. זה גם יעזור לכם לדעת שההדברה שביצעתם היא הדברה טובה, וגם יבטיח לכם שלא תיפגעו מההדברה הזו.

 

צעדי מניעה

גם כאשר מבצעים הדברה, יש כמה צעדי מניעה שכדאי לעשות בנוסף. מלבד הקפדה על היגיינה שיכולה להפחית באופן דרמטי את הנוכחות של אותן חרקים אצלכם בבית, כדי גם לוודא שאין צינורות או חורים שדרכם הם יכולים להיכנס. הדברה היא הנשק האחרון שלכם, אבל היא לא תעבוד אם לא תקפידו גם על הצעדים הללו.

 

לסיכום

זיהוי של חרקים או מכרסמים בבית יעלה אצלנו בדרך כלל את הצורך לבצע הדברה שלהם. המטרה של ההדברה היא לסלק אותם מהמרחב שבו אנחנו נמצאים, ויש מספר שיטות שבהן ניתן לעשות את זה. כל שיטה מתאימה בדרך כלל למקרה אחר, אולם ישנם מקרים שבהם נצטרך לעשות שימוש במספר שיטות. זכרו לבחור מדביר איכותי שעובד לפי תקני בטיחות מחמירים כדי לשמור על עצמכם.

5 שיטות הדברה ומתי נשתמש בהן

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
חגב
איך בוחרים מדביר לגינה?

אתם צריכים לבחור מדביר לגינה? דעו כי בחירה של מדביר לגינה צריכה להיעשות תוך בירור מעמיק בתחום. הדברה שנעשית על ידי גורמים שלא מוסמכים עלולה

קרא עוד »